Brow look Precisely, My Brow + 24hr Brow Setter BENEFIT COSMETICS

Idealnie dobrane pary nie istnieją? Nie w przypadku bestsellerowych produktów do brwi Benefit! Dzięki ultracienkiej kredce Precisely, My Brow dostępnej w 12 kolorach perfekcyjnie podreślisz brwi, a bezbarwnym żelem 24hr Brow Setter utrwalisz je na całą dobę! Zestaw świetnie sprawdza się w duecie, ale w zależności od efektu, który chcesz uzyskać, doskonale sprawdzą się do użytku samodzielnie. Przeczytaj więcej

BENEFIT COSMETICS

Precisely, My Brow
Ultraprecyzyjna kredka definiująca brwi

139,00 zł

Odcień n°1 (0,8 g)

12 odcieńy

BENEFIT COSMETICS

24hr Brow Setter
Żel utrwalający makijaż brwi
7 ml

145,00 zł
284,00 zł
  • tab description Opis

    Idealnie dobrane pary nie istnieją? Nie w przypadku bestsellerowych produktów do brwi Benefit! Dzięki ultracienkiej kredce Precisely, My Brow dostępnej w 12 kolorach perfekcyjnie podreślisz brwi, a bezbarwnym żelem 24hr Brow Setter utrwalisz je na całą dobę! Zestaw świetnie sprawdza się w duecie, ale w zależności od efektu, który chcesz uzyskać, doskonale sprawdzą się do użytku samodzielnie.

W 1976r. byłe modelki Jean i Jane Ford przedstawiły światu swoje niepowtarzalne i szybkie rozwiązania urodowe - produkty, które natychmiast rozwiązują każdy dylemat urody. Dzięki nim, każda ślicznotka na świecie może osiągnąć wymarzony efekt WOW. Najlepsze zostawiliśmy na deser... Benefit to EKSPERT w dziedzinie dobierania kształtu idealnych brwi dzięki swoim unikalnym punktom regulacji brwi Brow Bar oraz magicznej kolekcji produktów do stylizacji wymarzonych łuków.
Brow look - Precisely, My Brow + 24hr Brow Setter
284,00 zł