APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
SEPHORA COLLECTION

Wszystkie produkty

SEPHORA COLLECTION

Marka


3 Produkty
  • Wyłączność

    SEPHORA

    HYDRATE

    Odżywcze masełko do ciała z masłem shea
    400 ml

    95,00 zł

    23,75 zł / 100ml

    196
  • Wyłączność

    SEPHORA

    HYDRATE

    Nawilżający krem-sorbet do ciała Kwasy hialuronowy + poliglutaminowy
    150 ml

    89,00 zł

    59,33 zł / 100ml

    128
  • Wyłączność

    SEPHORA

    Wanilia + Mleko Migdałowe (200 ml)

    69,00 zł

    34,50 zł / 100ml

    49

    Dostępne w 3 pojemnościach

3 produkty z 3