APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Wszystkie produkty

PIXI

Marka


31 Produktów
  • PIXI

    NutrifEye

    Odżywcze płatki pod oczy
    60 szt.

    125,00 zł

    63,78 zł / 100g

    20
  • PIXI

    Vitamin C CapsuleCare

    Rozjaśniające serum do twarzy
    30 kapsułek

    87,90 zł

    195,33 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    125,00 zł

    -29%

    2
  • PIXI

    Clarity Blemish Stickers

    Płatki na przebarwienia
    24 płatki

    85,00 zł

    850,00 zł / 100g

    12
  • PIXI

    Dream-yEYE

    Replenishing PM Patches
    30 par / 60 płatków

    125,00 zł

    208,33 zł / 100ml

    8
  • 55,90 zł

    69,88 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    109,00 zł

    -48%

    9
  • 159,00 zł

    636,00 zł / 100ml

    1
  • 119,00 zł

    47,60 zł / 100ml

    13
  • 87,90 zł

    293,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    165,00 zł

    -46%

    2
  • Wyłączność

    PIXI

    BeautifEYE

    Rozświetlające płatki pod oczy
    Rozświetlające płatki pod oczy (30 par + szpatułka)

    125,00 zł

    142,05 zł / 100g

    87
  • Wyłączność

    PIXI

    Overnight Retinol Oil

    Olejek do twarzy z retinolem
    30 ml

    165,00 zł

    550,00 zł / 100ml

    4
  • Wyłączność

    PIXI

    Rose Ceramide Cream

    Krem intensywnie nawilżający
    50 ml

    155,00 zł

    310,00 zł / 100ml

    8
  • Wyłączność

    PIXI

    Glow Tonic

    Żel oczyszczający do twarzy
    135 ml

    65,90 zł

    48,81 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    115,00 zł

    -42%

    11
  • Wyłączność

    PIXI

    DetoxifEYE

    Wygładzające płatki pod oczy
    30 par + szpatułka

    125,00 zł

    66,14 zł / 100g

    132
  • Wyłączność

    PIXI

    Glow Tonic

    Tonik rozświetlający
    250 ml

    119,00 zł

    47,60 zł / 100ml

    206
  • Wyłączność

    PIXI

    Rose Tonic

    Tonik nawilżający
    250 ml

    119,00 zł

    47,60 zł / 100ml

    45
  • Wyłączność

    PIXI

    Retinol Eye Cream

    Krem pod oczy z retinolem
    25 ml

    125,00 zł

    500,00 zł / 100ml

    30
  • Wyłączność

    PIXI

    Glow Tonic

    Tonik rozświetlający
    100 ml

    69,00 zł

    69,00 zł / 100ml

    180
  • Wyłączność

    PIXI

    FortifiEYE

    Ujędrniające płatki pod oczy
    30 par + szpatułka

    125,00 zł

    142,05 zł / 100g

    106
  • Wyłączność

    PIXI

    Vitamin C Tonic

    Tonik rozjaśniający
    250 ml

    119,00 zł

    47,60 zł / 100ml

    18
  • Wyłączność

    PIXI

    Rose Tonic

    Tonik nawilżający
    100 ml

    69,00 zł

    69,00 zł / 100ml

    182
  • Wyłączność

    PIXI

    Hydrating Milky Mist

    Mgiełka nawilżająca
    80 ml

    105,00 zł

    131,25 zł / 100ml

    11
  • Wyłączność

    PIXI

    Retinol Tonic

    Tonik do twarzy z retinolem
    100 ml

    69,00 zł

    69,00 zł / 100ml

    23
  • Wyłączność

    PIXI

    Vitamin C Tonic

    Tonik rozjaśniający w formacie podróżnym
    100 ml

    69,00 zł

    69,00 zł / 100ml

    27
  • Wyłączność

    PIXI

    Retinol Tonic

    Tonik do twarzy z retinolem
    250 ml

    119,00 zł

    47,60 zł / 100ml

    23

24 produkty z 31