APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Wszystkie produkty

HELENA RUBINSTEIN

Marka


25 Produktów
  • HELENA RUBINSTEIN

    Helena Rubinstein

    Re Plasty Age Recovery Body Night Cream
    200 ml

    1375,00 zł

    687,50 zł / 100g

    1
  • HELENA RUBINSTEIN

    Prodigy Cell Glow

    Krem Regenerujący dla Niej
    50ml

    1559,00 zł

    365,96 zł / 100g

    Brak opinii

  • 725,00 zł

    4.833,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    30 ml

    813,00 zł

    1.626,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    822,00 zł

    -1%

    1
  • HELENA RUBINSTEIN

    15 ml

    1229,00 zł

    8.193,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    200 ml

    649,00 zł

    324,50 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    50 ml

    707,00 zł

    942,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    715,00 zł

    -1%

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    30 ml

    Od

    649,00 zł

    2.163,33 zł / 100ml

    Brak opinii

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • HELENA RUBINSTEIN

    Powercell 24h Eye Care reno

    Krem rozświetlający skórę wokół oczu
    15 ml

    519,00 zł

    3.460,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    50 ml

    879,00 zł

    1.758,00 zł / 100ml

    1
  • HELENA RUBINSTEIN

    50 ml

    1749,00 zł

    3.498,00 zł / 100ml

    4
  • HELENA RUBINSTEIN

    REPLASTY PROFILLER

    serum w kremie
    50 ml

    1729,00 zł

    3.458,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    1757,00 zł

    -1%

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    125 ml

    215,00 zł

    172,00 zł / 100ml

    4
  • HELENA RUBINSTEIN

    200 ml

    459,00 zł

    229,50 zł / 100ml

    1
  • HELENA RUBINSTEIN

    HELENA RUBINSTEIN

    RePlasty Age Recovery Night Cream
    50 ml

    Od

    1499,00 zł

    2.998,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    1580,00 zł

    -5%

    5

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • HELENA RUBINSTEIN

    30 ml

    1088,00 zł

    3.626,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    1099,00 zł

    -1%

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    75 ml

    655,00 zł

    873,33 zł / 100ml

    2
  • HELENA RUBINSTEIN

    100 ml

    377,00 zł

    377,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    381,00 zł

    -1%

    2
  • HELENA RUBINSTEIN

    PURE RITUAL CARE IN FOAM

    Kremowa pianka do demakijażu
    125 ml

    319,00 zł

    255,20 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    325,00 zł

    -1%

    1
  • HELENA RUBINSTEIN

    15 ml

    815,00 zł

    5.433,33 zł / 100ml

    2
  • HELENA RUBINSTEIN

    RE PLASTY LIGHT PEEL LOTION

    Lotion wygładzający
    150 ml

    745,00 zł

    496,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    PURE RITUAL CARE IN MILK

    Mleczko do demakijażu
    200 ml

    336,00 zł

    168,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    340,00 zł

    -1%

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    50 ml

    1149,00 zł

    2.298,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    1187,00 zł

    -3%

    Brak opinii

  • HELENA RUBINSTEIN

    50 ml

    655,00 zł

    1.310,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    662,00 zł

    -1%

    1

24 produkty z 25