Wszystkie produkty

FRESH

Marka


15 Produktów
  • 207,90 zł

    166,32 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,90 zł

    -5%

    1102
  • FRESH

    Lotus Resurfacing Dream Serum

    Przeciwstarzeniowe serum na noc z lotosem i AHA
    30 ml

    207,90 zł

    693,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,90 zł

    -5%

    1905
  • FRESH

    Lotus Youth Preserve Rescue Mask

    Przeciwstarzeniowa maseczka złuszczająca
    100 ml

    214,90 zł

    214,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    226,90 zł

    -5%

    19

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • FRESH

    Kombucha Facial Treatment Essence

    Esencja z kombuczą i antyoksydantami
    150 ml

    259,90 zł

    173,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    275,90 zł

    -5%

    1443

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • FRESH

    Rose Face Mask

    Nawilżająca różana maska na twarz
    30 ml

    Od

    84,90 zł

    283,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    132,00 zł

    -35%

    133

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • FRESH

    Sugar Tinted Lip Treatment

    Kolorowy balsam do ust
    Berry (4.3g)

    Od

    65,90 zł

    1.741,86 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    79,90 zł

    -6%

    133

    Dostępne w 11 odcieniach

  • FRESH

    Milk Body Cleanser

    Nawilżające mleczko do mycia ciała z witaminą E
    260 ml

    77,90 zł

    29,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    119,00 zł

    -34%

    51

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • FRESH

    Rose Face Cream

    Krem nawilżający z ekstraktem z róży i kwasem hialuronowym
    15 ml

    61,90 zł

    412,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    65,90 zł

    -6%

    3120

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • FRESH

    Kombucha Cleansing Treatment

    Produkt do mycia twarzy
    200 ml

    Od

    70,90 zł

    65,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    146,90 zł

    -10%

    145

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • FRESH

    Rose Sleeping Mask

    Maseczka nawilżająca na noc z różą i kwasem hialuronowym
    30 ml

    93,90 zł

    313,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    103,90 zł

    -9%

    1623
  • 91,90 zł

    91,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    96,90 zł

    -5%

    987

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Od

    68,90 zł

    165,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    215,90 zł

    -23%

    605

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • 197,90 zł

    197,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    208,90 zł

    -5%

    30
  • FRESH

    Black Tea Instant Perfecting Mask

    Maska wygładzająca z czarną herbatą
    100 ml

    319,90 zł

    319,90 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    338,90 zł

    -5%

    8

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • FRESH

    Sugar Face Polish

    Peeling do twarzy z cukrem trzcinowym i witaminą C
    125 g

    173,90 zł

    139,12 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    204,90 zł

    -15%

    36

15 produktów z 15