DIOR

Wszystkie produkty

DIOR

Marka


42 Produkty
  • DIOR

    Dior Addict Purple Glow

    woda perfumowana malinowe nuty zapachowe i nuty irysa
    30 ml

    Od

    329,00 zł

    1.096,67 zł / 100ml

    212

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Dior Addict Peachy Glow

    woda perfumowana nuty brzoskwini oraz jaśminu
    30 ml

    Od

    329,00 zł

    1.096,67 zł / 100ml

    378

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Dior Addict Rosy Glow

    woda perfumowana, różane nuty zapachowe oraz nuty liczi
    30 ml

    Od

    329,00 zł

    1.096,67 zł / 100ml

    413

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior Essence

    owocowe, kwiatowe i drzewne nuty limitowana edycja
    35 ml

    Od

    515,00 zł

    1.471,43 zł / 100ml

    1404

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior Hair Oil

    perfumowany olejek do włosów
    30 ml

    345,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    8
  • DIOR

    Miss Dior Eau de Parfum Hair Mist

    Perfumowana mgiełka do włosów
    30 ml

    345,00 zł

    1.150,00 zł / 100ml

    7
  • DIOR

    J'adore Eau de Parfum

    kwiatowe nuty zapachowe
    30 ml

    425,00 zł

    1.416,67 zł / 100ml

    3785

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior Parfum Mini Miss

    Perfumy w sztyfcie bez zawartości alkoholu
    3,2 g

    188,90 zł

    5.903,13 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    379,00 zł

    417
  • DIOR

    Miss Dior Blooming Bouquet Mini Miss

    Perfumy w sztyfcie bez alkoholu
    3,2 g

    329,00 zł

    10.281,25 zł / 100g

    420
  • DIOR

    Miss Dior Eau de Parfum Mini Miss

    Perfumy w sztyfcie bez zawartości alkoholu
    3,2 g

    183,90 zł

    5.746,88 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    369,00 zł

    432
  • DIOR

    Miss Dior

    Nawilżające mleczko do ciała z woskiem różanym
    175 ml

    319,00 zł

    182,29 zł / 100ml

    4
  • DIOR

    Miss Dior

    Żel pod prysznic z wodą różaną
    175 ml

    279,00 zł

    159,43 zł / 100ml

    4
  • DIOR

    J’adore Les Adorables

    Shower Gel - Żel pod prysznic
    200 ml

    299,00 zł

    149,50 zł / 100ml

    4
  • DIOR

    J’adore Les Adorables

    Body Milk - Mleczko do ciała
    200 ml

    349,00 zł

    174,50 zł / 100ml

    4
  • DIOR

    Miss Dior Parfum

    intensywne nuty kwiatowe i drzewne limitowana edycja
    35 ml

    Od

    439,00 zł

    1.254,29 zł / 100ml

    80

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • DIOR

    J'adore l'Or Essence de Parfum

    Kwiatowe nuty zapachowe
    35 ml

    Od

    669,00 zł

    1.911,43 zł / 100ml

    1606

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Les Adorables Golden Gel

    Perfumowany rozświetlający żel do ciała
    100 ml

    359,00 zł

    359,00 zł / 100ml

    6
  • DIOR

    J’adore Les Adorables Body Cream

    Perfumowany krem do ciała
    150 ml

    449,00 zł

    299,33 zł / 100ml

    7
  • DIOR

    Miss Dior Blooming Bouquet

    Woda toaletowa dla kobiet
    50 ml

    Od

    375,00 zł

    1.030,00 zł / 100ml

    2665

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • DIOR

    J'adore Parfum d'Eau

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    425,00 zł

    1.416,67 zł / 100ml

    1317

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior Rose N'Roses

    Woda toaletowa dla kobiet
    30 ml

    Od

    375,00 zł

    1.250,00 zł / 100ml

    1498

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • DIOR

    Miss Dior

    Różany żel antybakteryjny do rąk
    100 ml

    239,00 zł

    239,00 zł / 100ml

    Brak opinii

  • DIOR

    J'adore

    Eau de Toilette Roller-Pearl dla kobiet - Podróżny format Roller-Pearl
    20 ml

    259,00 zł

    1.295,00 zł / 100ml

    24
  • DIOR

    50 ml

    Od

    599,00 zł

    1.198,00 zł / 100ml

    205

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 42