Absolue kératine - Maska głęboko odbudowująca - RENÉ FURTERER
 

RENÉ FURTERER

Absolue kératine
Maska głęboko odbudowująca

Uszkodzenia włosów na skutek wielokrotnych zabiegów koloryzacji, stylizacji z użyciem ciepła czy zabiegów chemicznych, sprawiają, że włosy są słabe i łamliwe. ABSOLUE KÉRATINE MASKA GŁĘBOKO ...

Dowiedz się więcej
TO DO
200 ml
229,00zł
114,50zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
Uszkodzenia włosów na skutek wielokrotnych zabiegów koloryzacji, stylizacji z użyciem ciepła czy zabiegów chemicznych, sprawiają, że włosy są słabe i łamliwe. ABSOLUE KÉRATINE MASKA GŁĘBOKO ODBUDOWUJĄCA stanowi intensywnie regenerującą kurację SOS, przywracającą włosom zniszczonym siłę, witalność i elastyczność. Działa dogłębnie –naprawia uszkodzenia i odtwarza prawidłową budowę włókien, nawet w warstwie korowej. Dzięki synergii w pełni naturalnych (100%) składników aktywnych: roślinnej keratynie*, biocymentynie i olejowi z lnicznika, bogata formuła maski działa jak luksusowe spa. Elegancki i zmysłowy zapach to dodatkowy atut pielęgnacji.

Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.

Jak używać ?
1-2 X w tygodniu jako element miesięcznej kuracji. Pozostawić na włosach 5-8 minut.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów