Karité Hydra - Pielęgnacja nawilżająco-nabłyszczająca na dzień - RENÉ FURTERER
 

RENÉ FURTERER

Karité Hydra
Pielęgnacja nawilżająco-nabłyszczająca na dzień

Nawilżająco - Nabłyszczająca Odżywka Bez Spłukiwania Oryginalna formuła odżywki w postaci żelowego kremu został zainspirowana pielęgnacją nawilżającą do skóry twarzy. Lekka i nietłusta, zawiera 86% ...

Dowiedz się więcej
TO DO
100 ml
94,00zł
94,00zł / 100ml
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • Składniki
Nawilżająco - Nabłyszczająca Odżywka Bez Spłukiwania
Oryginalna formuła odżywki w postaci żelowego kremu został zainspirowana pielęgnacją nawilżającą do skóry twarzy. Lekka i nietłusta, zawiera 86% fazy wodnej, z łatwością wnika we włosy. Otulone miękkością pasma nabierają w jednej chwili sprężystości, połysku i lekkości.

Karité - Muliti Ekspertyza
Masło Shea, bogate w lipidy niezbędne dla zdrowia włosów, znalazło zastosowanie w formie oleju bądź masła, ze względu na pokrewną strukturę ze strukturą włosa. Obecnie technologia formuły opiera się o specyficzny, wyspecjalizowany rodzaj lipidów, mający na celu odbudowę konkretnych składników wewnątrz włókna włosa.

Karité
Naturalnie bogate w wyjątkowo odżywcze kwasy tłuszczowe, witaminy A i E, grube woski - Karité zapewnia intensywną pielęgnację suchych części skóry i włosów. Wtapia się w rdzeń włosa, aby dobudowywać jego warstwę tłuszczową i wzmacniać od środka.

Jak używać ?
Nakładać na wilgotne lub suche włosy, rozprowadzając niewielką ilość odżywki na całej długości włosów. Nie spłukiwać.
Unikać kontaktu z oczami.


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów