Emulsja rozświetlająca pod oczy Photo Op Under Eye Brightener - SMASHBOX
 
Emulsja rozświetlająca pod oczy

SMASHBOX

Emulsja rozświetlająca pod oczy Photo Op Under Eye Brightener

  • wyłączność

W studiu fotograficznym liczy się przede wszystkim oświetlenie. Zainspirowana pracą wizażystów firmy Smashbox rozświetlająca emulsja to jedyne w swoim rodzaju "oświetlenie" Twoich oczu. Mając na ...

Dowiedz się więcej
TO DO
Emulsja rozświetlająca pod oczy
  • wyłączność
102,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
W studiu fotograficznym liczy się przede wszystkim oświetlenie.
Zainspirowana pracą wizażystów firmy Smashbox rozświetlająca emulsja to jedyne w swoim rodzaju "oświetlenie" Twoich oczu.
Mając na uwadze, że czasami sam korektor do cieni pod oczami nie wystarcza, by ożywić spojrzenie i nadać mu blasku, Smashbox opracował tę przełomową formułę składającą się z witaminy E, peptydów i kolagenu, która nawilży i zregeneruje Twoją skórę. .

Odżywiona skóra oznacza skuteczniejszą walkę z cieniami pod oczami. Zastosowany sam lub w połączeniu z innymi kosmetykami maskującymi widoczność cieni pod oczami, ten wyjątkowy rozświetlacz otoczy Twoje oczy nimbem zarezerwowanym dotychczas tylko dla gwiazd estrady.

Nałóż emulsję Photo Op Under Eye Brightener na skórę pod oczami i lekko rozetrzyj ją opuszkami palców. .
Nałożenie kosmetyku w wewnętrznym kąciku oka i wzdłuż linii rzęs da efekt otwartego oka i odmłodzi spojrzenie.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Uzupełnij swój look

Zobacz opinie klientów