micro.mini bubble - BEAUTYBLENDER
 

BEAUTYBLENDER

micro.mini bubble

  • sale
  • wyłączność

Micro.mini bubble w odcieniu lekko-różowym przypomina bąbelki różowego szampana. Te perfekcyjnie wymodelowane gąbeczki stały się niezbędne do makijażu! Eliptyczny kształt micro.mini bubble jest ...

Dowiedz się więcej
TO DO
micro.mini bubble
  • sale
  • wyłączność
29,90zł 72,00zł
Zapas wyczerpany
  • Opis
  • Składniki
  • WIĘCEJ INFORMACJI
  • SKŁAD
Micro.mini bubble w odcieniu lekko-różowym przypomina bąbelki różowego szampana. 

Te perfekcyjnie wymodelowane gąbeczki stały się niezbędne do makijażu!
Eliptyczny kształt micro.mini bubble jest najlepszą gąbeczką, która sprawdza się przy idealnym rozprowadzaniu kosmetyków korekcyjnych w trudno dostępne miejsca. Z jednej strony laserowo zaostrzona a z drugiej zaookrąglona powoduje, że blendowanie i rozprowadzanie kosmetyków nie wymaga wysiłku!

Co jeszcze warto wiedzieć:
Za pomocą micro.mini bubble można idealnie rozprowadzić kosmetyk wokół oczu, na kości policzkowe, okolice nosa i inne trudno dostępne miejsca. Zrobiona z tego samego materiału co oryginalna beautyblender jest jednej czwartej rozmiaru oryginalnej gąbki. Przeznaczone do wielokrotnego użytku gąbeczki micro.mini są idealne do rozprowadzania kosmetyku na małych obszarach. Najpierw je namocz aby powiększyły rozmiar a potem wykonturuj i rozświetlij twarz nie marnując kosmetyku. micro.mini bubble posiada taką samą otwartą strukturę porów jak i oryginał. Pory wypełniają się niewielką ilością wody po zwilgotnieniu stwarzając "sytość" w związku z czym kosmetyk utrzymuje się na powierzchni i nie jest wchłaniany.

Jak używać ?
namocz.odsącz.nanieś

Namocz micro.mini bubble w wodzie przed każdą aplikacją.  To podwoi rozmiar gąbki.  Wyciśnij nadmiar wody i odsącz ręcznikiem.
Nanieś korektory i kamuflaże w pudrze i kremie, rozświetlacze, korektory specjalistyczne, krem do oczu i cienie aby uzyskać idealny makijaż za każdym razem!


Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.
Beautyblender używa bezpiecznych, rozpuszczalnych w wodzie barwników, które nie zanieczyszczają środowiska i nie niszczą struktury pianki.
gąbka bez lateksu

Pozostałe produkty z gamy

Zobacz opinie klientów