Eye Shadow Shader Brush N°21 - Pędzelek do stopniowego nakładania cieni do oczu - DIOR BACKSTAGE
 

DIOR BACKSTAGE

Eye Shadow Shader Brush N°21
Pędzelek do stopniowego nakładania cieni do oczu

  • wyłączność

Inspirowany kulisami pokazów mody Dior pędzelek do cieni do powiek Nr 21 zapewnia prosty i perfekcyjny efekt rozprowadzania cieni na powiece. Płaski, zwężany pędzelek jest przeznaczony do ...

Dowiedz się więcej
TO DO
N°21
  • wyłączność
138,00zł
Chwilowo
niedostępny
Powiadom o dostępności
  • Opis
  • ZALECENIA STOSOWANIA
  • Składniki
Inspirowany kulisami pokazów mody Dior pędzelek do cieni do powiek Nr 21 zapewnia prosty i perfekcyjny efekt rozprowadzania cieni na powiece.

Płaski, zwężany pędzelek jest przeznaczony do stopniowania i utrwalania cieni, zapewniając intensywny efekt kolorystyczny.

Okrągły kształt został zaprojektowany z myślą o precyzyjnym modelowaniu i rozcieraniu pudrowych cieni. Umożliwia nabranie odpowiedniej porcji produktu i przedłuża trwałość stylizacji.

Sprężysty pędzelek o wyjątkowo miękkim i delikatnym włosiu syntetycznym umożliwia bezbłędną, kontrolowaną aplikację w jednym geście.

Polecany do aplikacji:
pudrowych i kremowych cieni do powiek.

Dla zachowania odpowiedniej higieny regularnie czyścić pędzelek za pomocą preparatu Dior Brush Cleanser.

1. Rozprowadź cień na ruchomej części powieki oraz/lub na łuku brwiowym. Rozetrzyj dla uzyskania pożądanego efektu.

2. Jeśli chcesz otrzymać bardziej wyrafinowany rezultat smoky eyes, zaaplikuj produkt na środek ruchomej części powieki i stopniowo rozprowadź kolor ku zewnętrznej części oka. Nałóż cień w zagłębienie powieki i rozetrzyj ku górze. Dodaj stylizacji intensywności i podkreśl spojrzenie dodatkową warstwą w zewnętrznym kąciku oka oraz wzdłuż linii dolnych i górnych rzęs.

3. Jeśli chcesz otrzymać bardziej promienne spojrzenie, rozprowadź na powiekach jasny cień: rozpocznij od łuku brwiowego, w kierunku od wewnętrznej do zewnętrznej krawędzi oka, a następnie aplikuj na ruchomą część powieki w tym samym kierunku.Lista składników w produkcie może różnić się od tych podanych na stronie. Prosimy o sprawdzenie listy składników na opakowaniu produktu.

Zobacz opinie klientów