APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Balsam Do Ust Nawilżający

Sephora oferuje wyjątkowe doświadczenie piękna dzięki szerokiej gamie produktów, od makijażu po pielęgnację włosów. Odkryj nasze bestsellery i nowości, aby podkreślić swój indywidualny styl. Niezależnie od tego, czy chodzi o makijaż twarzy, zapachy czy pielęgnację skóry, Sephora ma wszystko, czego potrzebujesz.


105 Produktów
  • Tylko online

    SUMMER FRIDAYS

    Lip Butter Balm

    balsam do ust
    Pink Sugar (15g)

    125,00 zł

    833,33 zł / 100g

    4835

    Dostępne w 12 odcieniach

  • DIOR

    Dior Addict Lip Glow

    Balsam do ust zapewniający 48-godzinne nawilżenie
    001 (3,2 g)

    219,00 zł

    6.843,75 zł / 100g

    223

    Dostępne w 10 odcieniach

  • CHANEL

    ROUGE COCO BAUME

    Nawilżający Balsam Koloryzujący Do Ust
    936 Chilling Pink (3g)

    162,00 zł

    5.400,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    215,00 zł

    10

    Dostępne w 11 odcieniach

  • Wyłączność

    LANEIGE

    Lip Glowy Balm

    Błyszczący balsam do ust
    Fruits Rouges (10 g)

    99,00 zł

    990,00 zł / 100g

    2592

    Dostępne w 6 odcieniach

  • Wyłączność

    REM BEAUTY

    Essential Drip

    Barwiony balsam do ust z kwasem hialuronowym
    cherry cola (4.7 ml)

    Od

    83,00 zł

    1.957,45 zł / 100ml

    106

    Dostępne w 9 odcieniach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Nawilżający balsam do ust

    Pielęgnacja i 8-godzinne nawilżenie
    Wiśnia (3,50 g)

    29,00 zł

    22.656,25 zł / 100g

    353

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Wyłączność

    REM BEAUTY

    Blur Butter

    Wygładzający balsam do ust
    dusty pink (3 g)

    119,00 zł

    3.966,67 zł / 100g

    12

    Dostępne w 6 pojemnościach

  • Nowość

    FENTY SKIN

    Lux Balm

    Ultranawilżający balsam do ust
    Barbados Cherry (5 ml)

    89,00 zł

    1.780,00 zł / 100g

    17

    Dostępne w 2 odcieniach

  • DIOR

    101 Glazed Pink (10 ml)

    219,00 zł

    2.190,00 zł / 100ml

    118

    Dostępne w 8 odcieniach

  • Wyłączność

    LANEIGE

    Lip Glowy Balm

    Błyszczący balsam do ust
    Fruits Rouges (10 g)

    99,00 zł

    990,00 zł / 100g

    2592

    Dostępne w 6 odcieniach

  • HOURGLASS

    Lucid (1,7g)

    195,00 zł

    1.822,43 zł / 100g

    196

    Dostępne w 20 odcieniach

  • Wyłączność

    RARE BEAUTY

    Find Comfort Lip Butter

    Nawilżający Balsam do ust & Maska na noc
    Friendly (4 g)

    95,00 zł

    2.375,00 zł / 100g

    756

    Dostępne w 4 odcieniach

  • Nowość

    ANASTASIA BEVERLY HILLS

    Kiss Theory

    Balsam do ust
    Neon Rose (1,0 g)

    99,00 zł

    761,54 zł / 100g

    1503

    Dostępne w 12 pojemnościach

  • LANCÔME

    10 Keep It Glowy (3 g)

    Od

    189,00 zł

    6.500,00 zł / 100g

    55

    Dostępne w 18 odcieniach

  • Wyłączność

    99,00 zł

    70

    Dostępne w 2 odcieniach

  • Wyłączność

    99,00 zł

    70

    Dostępne w 2 odcieniach

  • Nowość

    MAKE UP FOR EVER

    Artist Colorglow Lip Balm

    Nawilżający 24h* balsam do ust z kwasem hialuronowym
    606 - Wherever Walnut (4.0 g)

    125,00 zł

    3.125,00 zł / 100g

    218

    Dostępne w 6 odcieniach

  • CHARLOTTE TILBURY

    Pillow Talk (2,4 g)

    185,00 zł

    7.708,33 zł / 100g

    564

    Dostępne w 2 odcieniach

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    GLOSS BALM

    Kolorowy balsam do ust nadający połysk
    01 Pink satin (8 ml)

    49,00 zł

    612,50 zł / 100ml

    81

    Dostępne w 5 odcieniach

  • CHANEL

    ROUGE COCO BAUME

    Shine Nawilżający Balsam Koloryzujący Do Ust
    Honey Bliss (3g)

    219,00 zł

    7.300,00 zł / 100g

    10

    Dostępne w 6 odcieniach

  • CHANEL

    ROUGE COCO BAUME

    Nawilżający Balsam Koloryzujący Do Ust
    928 PINK DELIGHT 3G

    162,00 zł

    5.400,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    172,00 zł

    10

    Dostępne w 11 odcieniach

  • CHARLOTTE TILBURY

    Big Lip Plumpgasm

    Ujędrniająco-nawilżający balsam do ust
    Pillow Talk Medium/Deep (5,5 ml)

    185,00 zł

    3.363,64 zł / 100ml

    1197

    Dostępne w 2 odcieniach

  • SOL DE JANEIRO

    Brazilian Kiss

    Balsam do ust z masłem Cupuaçu
    6,2 g

    69,00 zł

    1.150,00 zł / 100g

    5622
  • Nowość

    KAYALI

    15g

    115,00 zł

    766,67 zł / 100g

    243

24 produkty z 105

Na przykład: name@example.com