APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Makijaż oczu

Chcesz poznać sekret głębokiego i intensywnego spojrzenia? Jest nim wysublimowany, upiększający oczy makijaż! Sephora podpowie Ci, co zrobić, by oczarować innych magnetycznym spojrzeniem. Palety cieni do powiek, eyeliner i tusz do rzęs dają nieograniczone możliwości stylizacji.



404 Produkty
  • Wyłączność

    TOO FACED

    Born This Way Warm Ember Nudes

    Paleta cieni do powiek
    BTW MINI PALETTES WARM EMBER NUDES

    155,00 zł

    2.719,30 zł / 100g

    378

    Dostępne w 2 odcieniach

  • Wyłączność

    SEPHORA

    Baza do powiek

    Booster + utrwalacz
    10 ml

    69,00 zł

    690,00 zł / 100ml

    111
  • Tylko online

    TOO FACED

    Killer Liner

    Precyzyjny żelowy eyeliner
    KILLER LINER TAUPE

    119,00 zł

    9.916,67 zł / 100g

    8

    Dostępne w 9 odcieniach

  • 109,00 zł

    3.633,33 zł / 100ml

    18
  • Wyłączność

    TARTE

    tartelette™ XL tubing mascara

    Tusz XL wydłużający w technologii tubing
    Black (8 ml)

    149,00 zł

    1.862,50 zł / 100g

    1502
  • Wyłączność

    TARTE

    tartelette™ XL tubing mascara

    Tusz XL tubing (rozmiar podróżny)
    Black (4 ml)

    77,00 zł

    1.925,00 zł / 100ml

    277
  • MAKEUP BY MARIO

    5 g

    269,00 zł

    2.241,67 zł / 100g

    1041
  • GIVENCHY

    L’Interdit Mascara Couture Volume

    Maskara zwiększająca objętość rzęs
    01 - Ultra-Noir (18 g)

    209,00 zł

    2.612,50 zł / 100g

    347
  • 139,00 zł

    3.475,00 zł / 100g

    348
  • GUERLAIN

    Noir G Bee Primer

    Serum do rzęs
    6g

    141,00 zł

    2.350,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    219,00 zł

    -35%

    17
  • GUERLAIN

    Noir G

    Eyeliner Wodoodporny
    01 Black (0.55 ml)

    209,00 zł

    38.000,00 zł / 100ml

    25
  • GIVENCHY

    Liner Disturbia

    precyzyjny eyeliner w pisaku, trwałość 24h
    N01 - Black Disturbia (1,5 ml)

    175,00 zł

    11.666,67 zł / 100ml

    Brak opinii

  • Wyłączność

    HUDA BEAUTY

    Creamy Obsessions Brown

    Paleta cieni do powiek
    Neutral Brown (8.22g)

    165,00 zł

    2.347,08 zł / 100g

    184
  • ANASTASIA BEVERLY HILLS

    LASH GENIUS®

    ODŻYWCZE SERUM DO RZĘS
    3.5 ml

    169,90 zł

    3.398,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    259,00 zł

    -34%

    7
  • Wyłączność

    HUDA BEAUTY

    1 Coat Wow!

    Minitusz podkręcający i dodający objętości
    Very Vanta (7 ml)

    69,00 zł

    985,71 zł / 100ml

    90
  • Wyłączność

    SEPHORA

    Love The Lift

    Tusz podkręcający rzęsy i zwiększający ich objętość
    10 ml

    77,00 zł

    962,50 zł / 100ml

    688
  • Wyłączność

    SEPHORA

    Love The Lift

    Mini tusz podkręcający rzęsy i zwiększający ich objętość
    5 ml

    22,90 zł

    458,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    39,00 zł

    -41%

    339
  • ANASTASIA BEVERLY HILLS

    Lash Sculpt

    Maskara wydłużająca rzęsy i dodająca objętości Format podróżny
    Czarny (5ml)

    75,00 zł

    1.500,00 zł / 100ml

    141
  • Wyłączność

    HUDA BEAUTY

    Pretty Grunge

    Paleta 18 cieni do powiek
    16,8 g

    369,00 zł

    2.196,43 zł / 100g

    764
  • 155,00 zł

    15.500,00 zł / 100g

    99
  • PAT McGRATH LABS

    Mothership XI : Sunlit Edition

    Paleta cieni do powiek
    19,5 g

    649,00 zł

    64.900,00 zł / 100g

    31
  • PAT McGRATH LABS

    IntensifEYES™ Longwear Primer

    Baza pod cienie do powiek
    5 ml

    179,00 zł

    3.580,00 zł / 100ml

    26
  • CLINIQUE

    Black (10 ml)

    99,00 zł

    990,00 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    169,00 zł

    -41%

    79

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • ANASTASIA BEVERLY HILLS

    12x 1,11g

    95,90 zł

    9.590,00 zł / 100g

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    269,00 zł

    -64%

    147

24 produkty z 404

Makijaż oczu to prawdziwy rytuał dla urody - począwszy od nałożenia subtelnych cieni na powieki, aż po doklejenie efektownych sztucznych rzęs. Uwolnij wyobraźnię i pokaż swoją prawdziwą osobowość, podkreślając oczy odpowiednimi kosmetykami. Makijaż naturalny, cut crease czy wykonany z użyciem graficznego eyelinera? Decyzja należy do Ciebie! Dzięki Sephora poznasz tajniki udanego makijażu oczu i będziesz wykonywać go z prawdziwą przyjemnością. Postaw na długo utrzymujący się efekt, sięgając po cień do powiek Shiseido. Użyj kohlu, którym dodasz oczom głębi lub zrób staranną kreskę eyelinerem. Zyska ona jeszcze więcej uroku, jeśli skusisz się na sztuczne rzęsy albo użyjesz tuszu do rzęs. Makijaż oczu może być wyrafinowany lub bardzo naturalny - wybór należy do Ciebie!