APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Yves Saint Laurent Opium Black Woda Perfumowana

Yves Saint Laurent Opium Black woda perfumowana to tajemnicza i zmysłowa kompozycja, która z pewnością oczaruje każdą kobietę. Stworzony z myślą o pewnych siebie i niezależnych osobach, zapach łączy w sobie intensywność i elegancję. Dzięki swojej unikalnej formule, Yves Saint Laurent Opium Black woda perfumowana jest idealnym dopełnieniem zarówno codziennych, jak i wieczorowych stylizacji, oferując niezwykłe doznania zapachowe w każdej sytuacji.


18 Produktów
  • YVES ST LAURENT

    Black Opium

    Woda Perfumowana
    30 ml

    Od

    245,00 zł

    816,67 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    409,00 zł

    -40%

    24607

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Libre

    Woda Perfumowana
    90 ml

    Od

    429,00 zł

    887,78 zł / 100ml

    11859

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • Nowość

    YVES ST LAURENT

    Libre Santal Couture

    Woda Perfumowana
    50 ml

    699,00 zł

    1.398,00 zł / 100ml

    551
  • YVES ST LAURENT

    Y

    Woda perfumowana
    60 ml

    519,00 zł

    865,00 zł / 100ml

    9155

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Libre Intense

    Woda perfumowana
    90 ml

    Od

    469,00 zł

    976,67 zł / 100ml

    3651

    Dostępne w 4 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    MYSLF

    Woda perfumowana dla mężczyzn
    40 ml

    Od

    489,00 zł

    1.222,50 zł / 100ml

    3949

    Dostępne w 5 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Black Opium Over Red

    Woda perfumowana dla kobiet
    30 ml

    Od

    415,00 zł

    1.383,33 zł / 100ml

    1162

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    50 ml

    Od

    759,00 zł

    1.518,00 zł / 100ml

    175

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Libre

    Woda perfumowana
    10 ml

    159,00 zł

    1.590,00 zł / 100ml

    11814
  • YVES ST LAURENT

    100 ml

    Od

    515,00 zł

    689,00 zł / 100ml

    18

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • Przedpremiera

    YVES ST LAURENT

    Black Opium Glitter

    Woda perfumowana
    30 ml

    Od

    419,00 zł

    1.396,67 zł / 100ml

    1858

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Black Opium Le Parfum

    Woda Perfumowana dla Niej
    30 ml

    Od

    489,00 zł

    1.630,00 zł / 100ml

    1917

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    MYSLF L'Absolu

    Woda perfumowana
    40 ml

    599,00 zł

    1.497,50 zł / 100ml

    1589

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • Hot on social

    YVES ST LAURENT

    Libre L'Eau Nue

    Woda perfumowana
    50 ml

    Od

    579,00 zł

    1.158,00 zł / 100ml

    969

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Black Opium Over Red

    Woda perfumowana dla kobiet
    50 ml

    599,00 zł

    1.198,00 zł / 100ml

    1162

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Mon Paris

    Woda Perfumowana
    Atomizer 30 ml

    Od

    409,00 zł

    1.363,33 zł / 100ml

    2518

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Y Intense

    Woda perfumowana
    60 ml

    Od

    579,00 zł

    965,00 zł / 100ml

    702

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • YVES ST LAURENT

    Black Opium

    Woda Perfumowana Roll-On (format podróżny)
    10 ml

    119,00 zł

    1.190,00 zł / 100ml

    415

18 produktów z 18

Na przykład: name@example.com

Yves Saint Laurent Opium Black woda perfumowana – esencja zmysłowości

Yves Saint Laurent Opium Black woda perfumowana to intensywna kompozycja, która otwiera się świeżymi nutami jaśminu i pomarańczy, wprowadzając w zmysłowy świat pełen elegancji. W sercu zapachu kryją się akordy kawy i wanilii, które nadają mu wyjątkowego charakteru, sprawiając, że staje się on idealnym wyborem dla kobiet ceniących sobie oryginalność. Nuty bazy, w tym paczuli i cedru, dodają całości głębi, co czyni ten zapach niezwykle trwałym i wyrazistym.

Yves Saint Laurent Opium Black jest idealnym towarzyszem na wieczorne wyjścia, kiedy chcesz podkreślić swoją kobiecość i tajemniczość. Jego zmysłowy charakter sprawia, że doskonale sprawdzi się na romantycznych kolacjach, imprezach oraz specjalnych okazjach. Niezależnie od sytuacji, ten zapach z pewnością przyciągnie uwagę i pozostawi niezatarte wrażenie.

Warto również zwrócić uwagę na inne warianty tej ikonicznej linii. Yves Saint Laurent Black Opium Over Red to wersja, która dodaje jeszcze więcej intensywności, łącząc nuty owocowe z delikatnym aromatem kwiatów. Yves Saint Laurent Black Opium Le Parfum wprowadza bardziej głębokie i zmysłowe akordy, co czyni go idealnym wyborem na chłodniejsze dni.

Dla miłośników świeższych zapachów Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green oferuje nową odsłonę, w której zieleń i owocowość spotykają się z klasycznym akcentem kawy. Yves Saint Laurent Black Opium Extreme i Yves Saint Laurent Black Opium Neon to kolejne warianty, które wprowadzają unikalne połączenia aromatów, zaspokajając różnorodne gusty i preferencje.

Yves Saint Laurent Opium Black woda perfumowana – bogactwo możliwości

Yves Saint Laurent Opium Black woda perfumowana to nie tylko wyjątkowy zapach, ale również część szerszej gamy produktów, które można znaleźć w perfumerii SEPHORA. Oprócz wody perfumowanej, dostępne są różne zestawy, które łączą perfumy z kosmetykami pielęgnacyjnymi, takimi jak balsamy do ciała czy żele pod prysznic. Dzięki temu można cieszyć się ulubionym zapachem na wiele sposobów, co czyni każdy dzień wyjątkowym.

Produkty z linii Yves Saint Laurent Opium Black są doskonałym wyborem dla kobiet, które chcą podkreślić swoją osobowość i styl. Woda perfumowana doskonale sprawdza się w każdej sytuacji – od codziennych obowiązków po eleganckie wyjścia. Dzięki swojej trwałości i wyjątkowej kompozycji, jest idealna dla kobiet, które chcą wyrazić siebie poprzez zmysłowy zapach.

Decydując się na Yves Saint Laurent Opium Black, inwestujesz w jakość i elegancję. W perfumerii SEPHORA znajdziesz pełną gamę produktów tej linii, które zaspokoją Twoje potrzeby i oczekiwania. Odkryj magię, jaką niesie ze sobą Yves Saint Laurent Opium Black i pozwól, by ten wyjątkowy zapach stał się Twoim znakiem rozpoznawczym.