Loewe Solo

Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
 (4)
  Więcej (5)
  Więcej (5)
  Więcej (5)
  Więcej (5)
Kwiatowy (7)
Drzewny (5)
Aromatyczny (4)
Orientalny (3)
Owocowy (2)
Ambrowy (1)
Pikantny (1)
Świeże (1)
51 - 100 ml (10)
≤ 50 ml (7)
Perfumy (14)
LOEWE (14)
Wyłączność (6)
Nowości (1)
Woda toaletowa (3)
 • LOEWE

  Loewe Solo - Woda Toaletowa

  LOEWE Solo Eau de Toilette, oryginalny zapach, teraz w nowym kolorowym flakonie, który jest częścią botanicznej tęczy LOEWE. Woda toaletowa zamknięta w bryle czystego, półprzezroczystego szkła w kolorze tostowego bursztynu. LOEWE Solo to rodzina zapachów inspirowanych zachodem słońca stanem harmonii i równowagi pomiędzy dniem a nocą.
  489,00 zł
 • LOEWE

  Loewe Solo - Woda toaletowa

  Pikantny, drzewny zapach z drzewem sandałowym, guawą i marcepanem, idealnie kontrastuje z dzisiejszym typem nowoczesnego i eleganckiego mężczyzny, który szuka równowagi w swoim życiu. Ponadczasowy i oryginalny zapach, którego sekret tkwi w doskonale zrównoważonych akordach. Harmonia skrajności.
  449,00 zł 268,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • LOEWE

  Loewe Solo Cedro - Woda Toaletowa

  LOEWE Solo Cedro, oryginalny zapach, teraz w nowym, kolorowym flakonie, jako część botanicznej tęczy LOEWE. Woda toaletowa zamknięta jest w bloku czystego, półprzezroczystego, ciemnoczerwonego szkła. LOEWE Solo Cedar to drzewny, mocny zapach, który kontrastuje nuty cedru z drobnymi ziarnami akordu hesperydowego i nutami lawendy z akordem mokrego kamienia w połączeniu z gałką muszkatołową.
  od 369,00 zł
 • LOEWE

  Solo Loewe Sport - Woda Toaletowa

  Wariant sportowy najbardziej innowacyjnego zapachu marki Loewe, Solo Loewe, przywodzi na myśl wydajność, skuteczność i równowagę. Przyjemna, wyrafinowana woda toaletowa o orzeźwiających wysokich nutach mandarynki, z rozmarynem i lawendą w nucie serca, którą scala baza arganowa, dla wyjątkowego mężczyzny, który zna swoją wartość. Sportowy zapach dla prawdziwych dżentelmenów XXI wieku.
  405,00 zł 159,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -61%
 • LOEWE

  Solo Loewe - Woda Toaletowa

  LOEWE Solo Eau de Toilette, oryginalny zapach, teraz w nowym kolorowym flakonie, który jest częścią botanicznej tęczy LOEWE. Woda toaletowa zamknięta w bryle czystego, półprzezroczystego szkła w kolorze tostowego bursztynu. LOEWE Solo to rodzina zapachów inspirowanych zachodem słońca stanem harmonii i równowagi pomiędzy dniem a nocą.
  369,00 zł
 • LOEWE

  Loewe Solo Esencial - Woda Toaletowa

  LOEWE Solo Essential, oryginalny zapach, teraz w nowym, kolorowym flakonie, jako część botanicznej tęczy LOEWE. LOEWE Solo Essential to najbardziej śródziemnomorska interpretacja rodziny LOEWE Solo. Kontrastowa struktura akordów z limonką, rozmarynem, gałką muszkatołową i drewnem Gayac.
  od 369,00 zł
 • LOEWE

  Loewe Solo Mercurio - Woda Perfumowana

  LOEWE Solo Mercurio, oryginalny zapach, teraz w nowym, kolorowym flakonie, jako część botanicznej tęczy LOEWE. LOEWE Solo Mercurio to pierwsza woda perfumowana w rodzinie LOEWE Solo. Głęboki i tajemniczy zapach stworzony z doskonale wyważonych, kontrastujących ze sobą akordów liścia figowego, miodu tytoniowego, bursztynu i neroli.
  od 415,00 zł
 • LOEWE

  Loewe Solo Ella - Woda Perfumowana

  LOEWE Solo Ella Eau de Parfum, oryginalny zapach, teraz w nowym kolorowym flakonie, który jest częścią botanicznej tęczy LOEWE. LOEWE Solo Ella Eau de Parfum to kobiecy, kwiatowy zapach, który łączy i kontrastuje nuty czerwonego jabłka, neroli, białego drewna i zielonej herbaty. LOEWE Solo to rodzina zapachów inspirowanych zachodem słońca stanem harmonii i równowagi pomiędzy dniem a nocą.
  od 459,00 zł
 • LOEWE

  Loewe Solo Ella - Woda toaletowa

  Loewe Solo Ella to ciepły, harmonijny zapach złożony z doskonale zbalansowanych przeciwstawnych akordów. Egzotyczne tony marakui i smoczego owocu świetnie się równoważą pozostając długo wyczuwalne na skórze. Zapach preferowany przez kobiety.
  595,00 zł 385,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -35%
 • LOEWE

  Loewe Solo Ella - Woda Toaletowa

  LOEWE Solo Ella Eau de Toilette, oryginalny zapach, teraz w nowym kolorowym flakonie, który jest częścią botanicznej tęczy LOEWE. Woda toaletowa LOEWE Solo Ella to ciepły i harmonijny zapach z egzotycznymi nutami passiflory i pitayi, które tworzą wysublimowaną, długotrwałą i stabilną równowagę zapachową. Ta woda toaletowa zamknięta jest w bloku czystego, przezroczystego, pomarańczowego szkła.
  od 409,00 zł
 • LOEWE

  Loewe Solo Ella - Woda Perfumowana

  Loewe Solo Ella to świeży, kwiatowy, owocowy zapach zawierający akord pomarańczy, połączony z zielonym jabłkiem, oraz bukietem kwiatów i białego drewna. Innowacja w świecie perfum dla kobiet. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 455,00 zł 272,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
 • LOEWE

  Solo Loewe Absoluto - Woda Toaletowa

  Bogata, zmysłowa woda toaletowa, dla której inspiracją były pełne przepychu dwory XVII wieku, z dominującą cudowną nutą orchidei i drzewa sandałowego. Zapach doskonały, o akordach korzennych i kontrastujących, dla odważnego mężczyzny o mocnej osobowości, szukającego równowagi. Harmonia skrajności.
  0,00 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
 • LOEWE

  Solo Atlas - Woda perfumowana

  Woda i ziemia, morze i pustynia, LOEWE Solo Atlas to zapach ciepłych i świeżych kontrastów. LOEWE Solo to rodzina zapachów inspirowanych zachodem słońca stan harmonii i równowagi między dniem a nocą. LOEWE Solo Atlas jest zamknięty w butelce w kształcie bloku o kolorze miedzi.
  od 405,00 zł
  NOWOŚĆ
 • LOEWE

  Solo Origami - Woda Toaletowa

  Aromat drewna i ambry nadaje wyjątkowego charakteru, typowego dla całej linii Loewe Solo. Wygięcia, geometryczne kształty i wzajemna gra poszczególnych elementów, zainspirowana starodawną japońską sztuką origami przedstawiamy nowy zapach Loewe Solo. Świeża, delikatna woda toaletowa o miękkich nutach drewna, które doskonale łączą się ze świeżością cytryny i włoskiej bergamotki, anyżkową nutą bazylii i śródziemnomorskich wyciągów z lawendy i geranium.
  489,00 zł 292,90 zł
  WYŁĄCZNOŚĆ
  -40%
Polecane