APPmazing! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Kosmetyki Rituals - Twoja Codzienna Dawka Luksusu

Odkryj w SEPHORA wyjątkowy świat kosmetyków Rituals, gdzie luksusowa pielęgnacja spotyka się z filozofią wellness. Każdy produkt jest zaprojektowany, by przekształcić Twoją codzienną rutynę w czysty rytuał relaksu i odnowy. Pozwól sobie na chwilę luksusu i zadbaj o swoje ciało oraz ducha z kosmetykami Rituals.



83 Produkty
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Mały Zestaw Podarunkowy
    50ml+50ml+20ml+70ml

    109,00 zł

    57,37 zł / 100ml

    109
  • Hot on social

    RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Pianka pod Prysznic w żelu
    200ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    514
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Pianka pod prysznic w żelu
    200 ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    347
  • RITUALS

    Rituals Homme

    Pianka pod prysznic w żelu
    200ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    9
  • RITUALS

    Rituals Homme

    Mały Zestaw Podarunkowy
    50ml+50ml+70ml+70ml

    109,00 zł

    45,42 zł / 100ml

    56
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Olejek pod prysznic
    200ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    144
  • RITUALS

    The Ritual of Ayurveda

    Pianka pod prysznic w żelu
    200ml

    Od

    29,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    451

    Dostępne w 3 pojemnościach

  • RITUALS

    220 ml

    115,00 zł

    52,27 zł / 100ml

    143
  • RITUALS

    220 ml

    115,00 zł

    52,27 zł / 100ml

    147
  • RITUALS

    Rituals Homme

    Antyperspirant w sprayu
    150ml

    45,00 zł

    30,00 zł / 100ml

    1
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Krem do ciała
    70ml

    35,00 zł

    50,00 zł / 100ml

    72
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Krem do ciała Wkład uzupełniający
    220 ml (wkład uzupełniający)

    89,00 zł

    40,45 zł / 100ml

    7
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Płyn do mycia rąk
    300ml

    65,00 zł

    21,67 zł / 100ml

    20
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Różowy Peeling Cukrowy
    250g

    79,00 zł

    31,60 zł / 100g

    166
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Mgiełka do Włosów i Ciała
    50ml

    99,00 zł

    198,00 zł / 100g

    99
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Pianka pod prysznic w żelu
    50ml

    29,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    198
  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Pianka pod prysznic w żelu
    200 ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    81
  • RITUALS

    The Ritual of Ayurveda

    Olejek pod prysznic
    200ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    90
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Nawilżający mus do ciała
    150 ml

    65,00 zł

    43,33 zł / 100ml

    216
  • RITUALS

    The Ritual of Yozakura

    Pianka pod prysznic w żelu
    50 ml

    29,00 zł

    58,00 zł / 100ml

    89
  • RITUALS

    Homme

    Szampon i odżywka do brody 2w1
    250ml

    59,00 zł

    23,60 zł / 100ml

    1
  • RITUALS

    The Ritual of Karma

    Olejek po prysznic
    200ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    44
  • RITUALS

    The Ritual of Sakura

    Krem do ciała
    220 ml

    115,00 zł

    52,27 zł / 100ml

    264
  • RITUALS

    Rituals Sport

    Pianka pod prysznic w żelu
    200 ml

    45,00 zł

    22,50 zł / 100ml

    75

    Dostępne w 2 pojemnościach

24 produkty z 83

Na przykład: name@example.com

Filozofia i składniki kosmetyków Rituals

Marka Rituals znana jest z holistycznego podejścia do piękna, gdzie każdy produkt jest zaprojektowany, aby dostarczyć nie tylko pielęgnację, ale również doświadczenie, które odżywia ciało, umysł i ducha. W perfumerii SEPHORA oferujemy szeroką gamę produktów Rituals, które łączą w sobie bogactwo naturalnych składników, takich jak olejki eteryczne, ekstrakty roślinne i minerały, aby zapewnić skórze najlepszą możliwą pielęgnację.

Produkty Rituals, takie jak delikatne mydła, odżywcze kremy do ciała, luksusowe pianki pod prysznic, oraz aromatyczne mgiełki, są stworzone z myślą o zapewnieniu maksymalnego relaksu i odprężenia. Wykorzystując składniki, które mają pozytywny wpływ na samopoczucie, kosmetyki Rituals pomagają wyciszyć umysł i zapewnić chwilę ukojenia w codziennym zabieganiu.

Zaletą kosmetyków Rituals jest nie tylko ich skuteczność, ale również unikalne doświadczenie, jakie oferują. Każdy produkt jest starannie zaprojektowany, aby stworzyć niepowtarzalny rytuał, który zachęca do chwili refleksji i spokoju. Wybierając kosmetyki Rituals z SEPHORA, decydujesz się na produkty, które zmienią Twoje podejście do pielęgnacji, czyniąc ją bardziej świadomą i wzbogaconą o elementy wellness.

Jak wprowadzić kosmetyki Rituals do rutyny pielęgnacyjnej?

Włączenie kosmetyków Rituals do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej jest prostym sposobem na wzbogacenie jej o momenty prawdziwego relaksu i odprężenia. Aby maksymalnie wykorzystać korzyści płynące z tych produktów, warto zacząć od zidentyfikowania swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Niezależnie od tego, czy Twoja skóra potrzebuje głębokiego nawilżenia, czy też szukasz sposobu na odprężenie po długim dniu, kosmetyki Rituals oferują rozwiązania dostosowane do różnorodnych wymagań.

Tworzenie spersonalizowanych rytuałów pielęgnacyjnych z produktami Rituals może przyczynić się do poprawy samopoczucia i wewnętrznej harmonii. Wybierając kosmetyki dostępne w SEPHORA, masz pewność, że każdy z nich dostarczy Ci nie tylko niezbędnych składników aktywnych, ale również wyjątkowych doznań sensorycznych, które umilą codzienną pielęgnację.

Pamiętaj, że kluczem do skutecznej pielęgnacji jest regularność i dostosowanie wybranych produktów do aktualnych potrzeb Twojej skóry. Kosmetyki Rituals, dostępne w SEPHORA, oferują szeroki wybór produktów, które pomogą Ci stworzyć idealnie dopasowany rytuał pielęgnacyjny, sprawiając, że każdy dzień będzie pełen luksusu i odprężenia.