lang-close

Guerlain L'Homme Ideal

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (4)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
Drzewny (7)
Szyprowy (5)
Orientalny (4)
Świeże (3)
Morski (2)
Pikantny (2)
Świeży (2)
Aromatyczny (1)
Owocowy (1)
Waniliowy (1)
≤ 50 ml (5)
51 - 100 ml (5)
Perfumy (7)
GUERLAIN (7)
Standard (3)
Zestaw / paleta (2)
Woda perfumowana (3)
Woda toaletowa (2)
Nowości (1)
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal - Woda Toaletowa

  Guerlain rozumie męskie potrzeby i tworzy dla nich coś idealny koncentrat dobrego stylu wodę toaletową Homme Idéal Eau de Toilette. Masywna, matowa, typowo męska nakrętka, giloszowana jak luksusowy zegarek. Po raz pierwszy Guerlain proponuje wariacje migdałowe dla mężczyzn przez połączenie trzech kombinacji zapachowych.
  star star star star star   8
  od 415,00 zł 332,00 zł
  -20%
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal - Woda Perfumowana

  Guerlain jest jednym z ostatnich domów perfumeryjnych, które stosują staroświecką technikę „tincture”. Sześcienny, fasetowany flakon ma proste linie i unikatowe boki w beżowym odcieniu, o lakierowanym, matowym wykończeniu, które podkreśla intensywność zapachu. "Idealna Woda perfumowana?
  star star star star star   1
  od 449,00 zł 359,20 zł
  -20%
 • GUERLAIN

  L'Homme Ideal Intense Woda Perfumowana - Zestaw

  Aby celebrować Święta Bożego Narodzenia, marka Guerlain nawiązała współpracę z Domem Preciously Paris i jego dyrektorką artystyczną – Carole Tessier. W skład zestawu wchodzą dwa produkty Woda Perfumowana L’Homme Ideal Intense 100 ml, Miniatura zapachu 10 ml oraz Żel do kąpieli 75 ml. Kwadratowy, fasetowany, o czystych liniach i oryginalnych szarobeżowych bokach z lakierowanym, matowym wykończeniem.
  515,00 zł 256,90 zł
  -50%
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Extreme - Woda perfumowana

  Migdał, olfaktoryczny atrybut l'Homme Idéal, występuje w nucie głowy w towarzystwie musującej bergamotki połączonej z różowym pieprzem. Guerlain rozszyfrował aspiracje mężczyzn i stworzył dla nich koncentrat ideału. L'Eau de Parfum Extrême to drzewno orientalny zapach, który pozwoli ci pozostać mężczyzną przejawiającym talent do wszystkiego – w ekstremalnej formie.
  star star star star star   3
  od 445,00 zł
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal - Zestaw z wodą toaletową

  W te święta odkryj elegancki zestaw prezentowy zaprojektowany przez artystkę Aleksandrę Miletić.Ten zestaw upominkowy zawieraL'Homme Idéal Eau de Toilette (100 ml i spray 10 ml w formacie podróżnym) pierwszy migdałowy zapach Guerlain dla mężczyzn skomponowany z owoców cytrusowych bardzo zmysłowej nuty serca "amaretto" i drzewno skórzanej nuty bazy która jest stanowczo męska.Żel pod prysznic L'Homme Idéal (75 ml) który uzupełnia ten elegancki zestaw upominkowy ujmuje nieodpartą kompozycję L'Homme Idéal w pysznej odświeżającej konsystencji.Zgodnie ze zobowiązaniem firmy Guerlain do tworzenia jaśniejszego i bardziej zrównoważonego świata którego strażnikiem jest pszczoła ten zestaw upominkowy został wykonany z materiałów nadających się do recyklingu pozyskiwanych w sposób zrównoważony. Został wykonany w 29% z materiałów pochodzących z recyklingu przy użyciu o 17% mniejszej ilości plastiku. . w odniesieniu do lokalnych wytycznych dotyczących recyklingu w porównaniu do pojemników zawartych w zestawach upominkowych Guerlain 2021. Balsam do ciała również nadaje się do recyklingu.
  559,00 zł 447,20 zł
  NOWOŚĆ
  -20%
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Cool - Woda toaletowa

  Lecz dzięki L'Homme Idéal Cool marka Guerlain urzeczywistniła jego zapach. Migdał – olfaktoryczna pieczęć L'Homme Idéal – skomponowany został wokół trzech akordów Musujące nuty głowy zawierają bergamotkę i pomarańczę, które przenika świeża mięta. Idealna Woda Toaletowa w wersji Cool?
  star star star star empty star   1
  od 385,00 zł 230,90 zł
  -40%
 • GUERLAIN

  L'Homme Idéal Intense - Woda Perfumowana

  Ale dzięki marce Guerlain jego zapach stał się rzeczywistością za sprawą L'Homme Idéal Intense. Idealna kompozycja Eau de Parfum Intense? Drzewno korzenno orientalny zapach – elegancki i pełen wigoru.
  star star star star star   1
  od 449,00 zł 359,20 zł
  -20%
Polecane