lang-close

Coco chanel perfumy

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (3)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (5)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (7)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (7)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (8)
≤ 50 ml (13)
101 - 200 ml (8)
51 - 100 ml (8)
Orientalny (23)
Ambrowy (1)
Kwiatowy (1)
Perfumy (24)
CHANEL (24)
Standard (16)
Format podróżny (3)
Z możliwością uzupełnienia (1)
Woda perfumowana (5)
Perfumy (3)
Woda toaletowa (3)
Eau fraîche (1)
Do wszystkich typów skóry (5)
Skóra normalna (5)
Skóra sucha (1)
Woda / mgiełka (2)
Balsam (1)
Spray (1)
Żel (1)
Skóra normalna (2)
Skóra sucha (1)
Tylko online (1)
Wyłączność (1)
Normalne (1)
 • CHANEL

  COCO - Perfumy

  Kwintesencja orientalnego zapachu o kwiatowych i korzennych nutach perfumy w legendarnym flakonie ręcznie zamkniętym techniką baudruchage. COCO to ekspresja wyrazistej osobowości Gabrielle Chanel i jej upodobania do baroku. Zapach preferowany przez kobiety.
  1029,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Perfumy

  Delikatne kwiaty emanują promienną zmysłowością, wzbogacone akcentami drogocennego florenckiego irysa. Zapach zapewniający uczucie spełnienia, dzięki absolutom jaśminu i róży majowej. Zapach kobiecy, orientalny o zmysłowej, lecz zaskakująco świeżej kompozycji.
  1029,00 zł
 • CHANEL

  COCO NOIR - Perfumy

  Perfumy są najcenniejszą wersją tej Promiennej Orientalnej kompozycji, umieszczonej w legendarnym flakonie CHANEL, ręcznie zamkniętym czarnym woskiem z odciśniętą pieczęcią. Magnetyczna zmysłowość wyrażona w nowoczesny sposób w formie orientalnego zapachu o nutach nasyconych światłem. COCO NOIR to wcielenie czerni, która stanowi oprawę kobiecości.
  1165,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Perfumy do torebki

  Kobiecy, orientalny zapach o zmysłowej, lecz zaskakująco świeżej kompozycji. Prawdziwy klejnot damskiej torebki, który zawsze możesz mieć przy sobie. Zapach z charakterem we flakonie ze sprayem do torebki.
  od 585,00 zł
 • CHANEL

  CHANEL COCO MADEMOISELLE BOX - WODA PERFUMOWANA

  Kobiecy zapach orientalny o silnej osobowości i zaskakująco świeżym obliczu. COCO MADEMOISELLE. Esencja śmiałej i wolnej kobiety.
  star star star star empty star   1
  509,00 zł
 • CHANEL

  COCO - Woda perfumowana w sprayu

  Luksusowa, orientalna symfonia stopniowo ukazuje swoje kontrastujące nuty. Zapach otwiera się cytrusową nutą sycylijskiej mandarynki i odkrywa zmysłowe serce absolutu jaśminu z akcentami ylang ylang z Afryki i kwiatu pomarańczy z Tunezji. Urzekająca harmonia, która pozostawia żywy ślad indonezyjskiej paczuli, fasoli tonka i benzoiny.
  star star star star star   1
  od 375,00 zł
 • CHANEL

  COCO NOIR - Woda perfumowana

  Nowoczesny, orientalny zapach o promiennych nutach. Pełne obietnic, bujne serce kompozycji stopniowo odsłania ekspresyjną zmysłowość róży i wyjątkową nutę liści pelargonii pachnącej. Magnetyczna zmysłowość wyrażona w nowoczesny sposób w formie orientalnego zapachu o nutach nasyconych światłem.
  star star star empty star empty star   1
  od 379,00 zł
 • CHANEL

  COCO - Krem do ciała

  Krem do ciała o luksusowych, kontrastujących nutach zapachu COCO intryguje świeżymi nutami mandarynki, intensywnym jaśminem i otulającą paczulą. Krem do ciała w bursztynowobeżowym kolorze o luksusowych, kontrastujących nutach zapachu COCO. Nazwany jej imieniem, zapach COCO ukazuje w orientalnej, migoczącej kompozycji kapryśne i promienne oblicze fascynującej osobowości projektantki.
  439,00 zł
 • CHANEL

  COCO WODA TOALETOWA W SPRAYU

  Orientalna kompozycja wody toaletowej o kwiatowych i korzennych nutach jest lżejsza, ale nie traci swojej wyrazistości. COCO to ekspresja wyrazistej osobowości Gabrielle Chanel i jej upodobania do baroku. Zapach preferowany przez kobiety.
  od 465,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Żel pod prysznic

  Żel pod prysznic o świeżych i nowoczesnych nutach zapachu COCO MADEMOISELLE emanuje żywiołowym aromatem pomarańczy, przejrzystością róży i elegancją paczuli. Żel pod prysznic otulający ciało świeżymi i nowoczesnymi nutami COCO MADEMOISELLE. COCO MADEMOISELLE czerpie inspirację z fascynującej osobowości Gabrielle Chanel.
  265,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Dezodorant w sprayu

  Delikatnie perfumowany nowoczesnymi nutami zapachu COCO MADEMOISELLE, dezodorant w sprayu momentalnie wywołuje uczucie świeżości i zapewnia długotrwały komfort. Zaledwie jeden gest przedłuża trwałość orientalno-świeżej aury zapachu.
  245,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE INTENSE - Woda perfumowana

  Drzewno ambrowy zapach orientalny o bogatym charakterze zmysłowy, intensywny i uzależniający. COCO MADEMOISELLE Eau de Parfum Intense. Esencja kobiety wolnej i urzekającej.
  star star star star empty star   4
  od 379,00 zł
 • CHANEL

  COCO - Nawilżająca emulsja do ciała

  Nawilżająca emulsja do ciała o luksusowych, kontrastujących nutach zapachu COCO. Jej mleczna, bursztynowobeżowa formuła nawilża skórę i otula ją miękkim woalem. Idealny sposób utrwalenia orientalnej aury zapachu na cały dzień.
  305,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Krem do ciała

  Krem do ciała o świeżych i nowoczesnych nutach zapachu COCO MADEMOISELLE, emanujący żywiołowym aromatem pomarańczy, przejrzystością róży i elegancją paczuli. COCO MADEMOISELLE czerpie inspirację z fascynującej osobowości Gabrielle Chanel. Krem do ciała o zwiewnych i nowoczesnych nutach zapachu COCO MADEMOISELLE.
  439,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Mgiełka do włosów

  Mgiełka do włosów o świeżych i nowoczesnych nutach zapachu COCO MADEMOISELLE emanuje żywiołowym aromatem pomarańczy, przejrzystością róży i elegancją paczuli. COCO MADEMOISELLE czerpie inspirację z fascynującej osobowości Gabrielle Chanel. Zapach jest olfaktorycznym odzwierciedleniem osoby niezależnej w myśleniu, łamiącej zasady i żyjącej według własnych reguł.
  275,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Woda perfumowana w sprayu

  Woda perfumowana COCO MADEMOISELLE czerpie inspirację z niezwykłej osobowości Gabrielle Chanel. Zmysłowe serce odsłania przejrzyste akordy jaśminu i róży. Jasne i świeże iskierki pomarańczy natychmiast rozbudzają zmysły.
  star star star half star empty star   7
  od 369,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Woda toaletowa w sprayu

  Zapach orientalny, kobiecy, zmysłowy i zwiewny. Woda perfumowana COCO MADEMOISELLE czerpie inspirację z niezwykłej osobowości Gabrielle Chanel. Zmysłowe serce odsłania przejrzyste akordy jaśminu i róży.
  od 365,00 zł
 • CHANEL

  COCO NOIR - Krem do ciała

  Krem do ciała o promiennych nutach zapachu COCO NOIR, stopniowo ukazuje świeżość nuty grejpfruta, rozświetloną zmysłowość róży i liści pelargonii pachnącej oraz magnetyzm bobu tonka. Krem do ciała o dynamicznych i wyrafinowanych nutach COCO NOIR, zamknięty w czarnym szklanym słoju. Świeża, kremowa formuła delikatnie wnika w skórę, czyniąc ją jedwabiście gładką.
  409,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE L'EAU PRIVÉE - Zapach na noc

  Słodki i zmysłowy orientalno owocowy, stworzony specjalnie na noc. Esencja kobiety wolnej i odważnej. COCO MADEMOISELLE L'Eau Privée.
  star empty star empty star empty star empty star   1
  od 459,00 zł
 • CHANEL

  COCO NOIR - Nawilżająca emulsja do ciała

  Nawilżająca emulsja do ciała o promiennych nutach zapachu COCO NOIR, stopniowo ukazuje świeżość nuty grejpfruta, rozświetloną zmysłowość róży i liści pelargonii pachnącej oraz magnetyzm bobu tonka. Nawilżająca emulsja do ciała o dynamicznych, wyrafinowanych nutach zapachu COCO NOIR. Prawdziwie luksusowa formuła czyni skórę miękką, elastyczną i dobrze nawilżoną, jednocześnie przedłużając trwałość zapachu.
  295,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Nawilżająca emulsja do ciała

  Nawilżająca emulsja do ciała o świeżych i nowoczesnych nutach zapachu COCO MADEMOISELLE emanuje żywiołowym aromatem pomarańczy, przejrzystością róży i elegancją paczuli. COCO MADEMOISELLE czerpie inspirację z fascynującej osobowości Gabrielle Chanel. Nawilżająca emulsja do ciała o świeżych i nowoczesnych nutach zapachu COCO MADEMOISELLE.
  star star star star star   1
  305,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Woda perfumowana Twist and Spray

  Kobiecy, zmysłowy, zwiewny orientalny zapach. Zmysłowe serce odsłania przejrzyste akordy jaśminu i róży. COCO MADEMOISELLE czerpie inspirację z niezwykłej osobowości Gabrielle Chanel.
  star star star star star   1
  od 539,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Świeża mgiełka nawilżająca do ciała

  Zwiewna formuła otula skórę nowoczesnymi nutami COCO MADEMOISELLE. Świeża mgiełka nawilżająca o zmysłowych i nowoczesnych nutach zapachu COCO MADEMOISELLE emanuje żywiołowym aromatem pomarańczy, przejrzystością róży i elegancją paczuli. Świeża mgiełka o właściwościach nawilżających.
  239,00 zł
 • CHANEL

  COCO MADEMOISELLE - Woda toaletowa Twist and Spray

  Kobiecy, zmysłowy, zwiewny orientalny zapach. Zmysłowe serce odsłania przejrzyste akordy jaśminu i róży. COCO MADEMOISELLE czerpie inspirację z niezwykłej osobowości Gabrielle Chanel.
  od 465,00 zł
Polecane