lang-close

Chanel Bleu de Chanel

secondary
secondary large
Pokaż filtry Ukryj filtry
Filtry
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
 (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (1)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 3 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
star 1 star 2 star 3 star 4 star 5
  Więcej (2)
51 - 100 ml (9)
≤ 50 ml (5)
101 - 200 ml (4)
Aromatyczny (14)
Drzewny (2)
Świeże (1)
Perfumy (13)
Ciało i Kąpiel (1)
Marki (1)
CHANEL (15)
Standard (9)
Format podróżny (2)
Z możliwością uzupełnienia (1)
Beżowy (1)
Biały (1)
Brązowy (1)
Czarny (1)
Czerwony (1)
Fioletowy (1)
Niebieski (1)
Różowy (1)
Zielony (1)
Balsam (3)
Spray (2)
Pianka (1)
Sztyft (1)
W płynie (1)
Do wszystkich typów skóry (4)
Skóra normalna (3)
Woda perfumowana (3)
Woda toaletowa (2)
Perfumy (1)
Tylko online (2)
Edycja Limitowana (1)
Wyłączność (1)
Matowe (1)
Naturalne (1)
Wodoodporność (1)
Pełne krycie (1)
 • CHANEL

  CHANEL BLEU DE CHANEL BOX - WODA PERFUMOWANA

  Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo drzewnym zapachem o urzekającej aurze. BLEU DE CHANEL w postaci wody perfumowanej to kunsztownie skomponowany zapach o silnym charakterze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim.
  od 409,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Perfumy w sprayu

  Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim. Perfumy BLEU DE CHANEL to kompozycja absolutnie doskonała o czystym i głębokim charakterze.
  star star star half star empty star   3
  od 499,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Woda perfumowana

  Prosty gest przekręcenia uwalnia ziołowe i drzewne nuty BLEU DE CHANEL Eau de Parfum, która roztacza zmysłową i ponętną aurę. BLEU DE CHANEL Eau de Parfum. Bardziej zdecydowany olfaktoryczny atrybut, który umożliwia jeszcze większą afirmację samego siebie.
  od 505,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Żel pod prysznic

  Jego kompozycja odzwierciedla ducha mężczyzny, który samodzielnie kształtuje swój los, niezależnie od woli innych i z determinacją. Aromatyczno drzewne nuty zapachu BLEU DE CHANEL w delikatnym żelu pod prysznic. Ten aromatyczno świeży zapach łączy orzeźwiającą świeżość cytrusów i siłę akordu aromatycznego z drzewnym tchnieniem wytrawnych nut cedrowych i ambrowych.
  215,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Płyn po goleniu

  Jego kompozycja odzwierciedla ducha mężczyzny, który samodzielnie kształtuje swój los, niezależnie od woli innych i z determinacją. Ten aromatyczno świeży zapach łączy orzeźwiającą świeżość cytrusów i siłę akordu aromatycznego z drzewnym tchnieniem wytrawnych nut cedrowych i ambrowych. Drewno sandałowe z Nowej Kaledonii dodaje mu ciepła i zmysłowości.
  355,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Dezodorant w sprayu

  Aromatyczno drzewne nuty zapachu BLEU DE CHANEL w dezodorancie w sprayu. Momentalne uczucie świeżości. Gest zapewniający dobre samopoczucie i przedłużający trwałość zapachu.
  star star star star star   1
  189,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Balsam po goleniu

  Jego kompozycja odzwierciedla ducha mężczyzny, który samodzielnie kształtuje swój los, niezależnie od woli innych i z determinacją. Aromatyczno drzewne nuty zapachu BLEU DE CHANEL w balsamie po goleniu, który wygładza i zmiękcza skórę. Ten aromatyczno świeży zapach łączy orzeźwiającą świeżość cytrusów i siłę akordu aromatycznego z drzewnym tchnieniem wytrawnych nut cedrowych i ambrowych.
  295,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Dezodorant w sztyfcie

  Aromatyczno drzewne nuty zapachu BLEU DE CHANEL w dezodorancie w sztyfcie. Jego kompozycja odzwierciedla ducha mężczyzny, który samodzielnie kształtuje swój los, niezależnie od woli innych i z determinacją. Ten aromatyczno świeży zapach łączy orzeźwiającą świeżość cytrusów i siłę akordu aromatycznego z drzewnym tchnieniem wytrawnych nut cedrowych i ambrowych.
  189,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Woda perfumowana w sprayu

  Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo drzewnym zapachem o urzekającej aurze. BLEU DE CHANEL w postaci wody perfumowanej to kunsztownie skomponowany zapach o silnym charakterze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim.
  od 435,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Woda toaletowa w sprayu

  Woda Toaletowa BLEU DE CHANEL odzwierciedla prostą i zmysłową elegancję. Oda do męskiej wolności wyrażona ziołowo drzewnym zapachem o urzekającej aurze. Ponadczasowy zapach umieszczony we flakonie w głębokim i tajemniczym odcieniu niebieskim.
  od 389,00 zł
 • CHANEL

  Bleu de Chanel - Perfumy Twist and Spray

  Perfumy Bleu de Chanel stanowią kompozycję absolutnie doskonałą, o głębokim charakterze. Perfumy Bleu de Chanel Twist and Spray to format praktyczny i przyjazny w podróży – można go wszędzie ze sobą zabierać. Jego innowacyjny design, dyskretny minimalistyczny styl i głęboki, tajemniczy odcień niebieskiego czynią z niego prawdziwy obiekt pożądania.
  od 579,00 zł
 • CHANEL

  BLEU DE CHANEL - Woda toaletowa Twist And Spray

  Grejpfrut, nuty suchego cedru, labdanum. Skomponowany przez Jacquesa Polge, twórcę perfum CHANEL, Bleu de CHANEL rozwija się w 3 aktach zapachowych. Akord cytrusowy, wetyweria, różowe jagody.
  od 389,00 zł
 • CHANEL

  Bleu De Chanel All-Over Spray - Mgiełka do ciała

  Świeży zapach w sprayu do ciała inspirowany ziołowo-drzewnymi nutami BLEU DE CHANEL. Jego poręczny format i lekka natura zachęcają do intuicyjnej i szczodrej aplikacji o każdej porze dnia.
  385,00 zł
 • CHANEL

  Bleu De Chanel - Krem nawilżający 2 w 1 do twarzy i brody

  Produkt charakteryzuje się aromatycznym i drzewnym zapachem BLEU DE CHANEL. Krem nawilżający 2 w 1 do twarzy i brody od BLEU DE CHANEL nawilża całą twarz w jednym kroku. Jego nieklejąca formuła szybko wnika w skórę i nie pozostawia śladów na brodzie.
  245,00 zł
 • CHANEL

  Stylo Yeux Waterproof - Wodoodporna kredka do oczu

  Wodoodporna kredka do oczu intensywnie podkreślająca spojrzenie. Bardzo trwała odporna na wodę wilgoć i sebum.Wysuwana końcówka i wbudowana temperówka ułatwiają używanie kredki.
  od 0,00 zł
Polecane