APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Water Shot Mask - Nawilżająca maska na twarz

35,00  zł

233,33 zł / 100g

1 x 15 g233,33 zł / 100g

ERBORIAN

Water Shot Mask - Nawilżająca maska na twarz

35,00 zł

1 x 15 g233,33 zł / 100g

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Niczym zastrzyk nawilżenia, ta maseczka z kwasem hialuronowym natychmiast uzupełnia poziom wody w skórze i zapewnia efekt wypełnienia. WATER SHOT MASK zawiera tak wysokie stężenie składników aktywnych jak serum, zamknięte w wygodnej formie maski do twarzy. 

    W zaledwie 15 minut skóra staje się nawilżona, wypełniona i odświeżona. 

    Jej struktura z włókien celulozy, nasączona formułą z kwasem hialuronowym i innymi składnikami nawilżającymi, wspomaga skuteczne przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. 

    Nie zawiera silikonów. 
    Produkt wegański. Zawiera 94% składników pochodzenia naturalnego. 

Opinie

4.6/5

(14 Opinie)

Wszystko (14)

(10)

(2)

(2)

(0)

(0)

  • 09 wrz 2026

    GBLN

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    Waste of money

    Unoleasant to the touch, so Little serum inside, and i didnt notice and particular effect. Not worth the money

    Polecasz: Nie


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 22 sie 2026

    Anor

    35 do 44

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Fajne nawilżenie

    Dobrze nawilżyła mi twarz po tygodniowym urlopie na słońcu. zdecydowanie dorzucam do następnego zamówienia.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 14

ODKRYJ MARKĘ
ERBORIAN

Marka produktów do pielęgnacji skóry Erborian tworzy produkty hybrydowe, takie jak kultowe BB Cream i CC Cream, które są połączeniem pielęgnacji skóry i makijażu.
Produkty te odpowiadają konkretnemu celowi marki: pomagają odkryć na nowo swoją skórę.
TO TWOJA SKÓRA, BĄDŹ Z NIEJ DUMNA!

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com