APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Violet Ice Cold Plunge Pore - Oczyszczająca maska detoksykująca

175,00  zł

194,44 zł / 100g

90 g194,44 zł / 100g

OLE HENRIKSEN

Violet Ice Cold Plunge Pore - Oczyszczająca maska detoksykująca

175,00 zł

90 g194,44 zł / 100g

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

TWÓJ PREZENT

Miniatura kremu Strength Trainer Peptide Boost Moisturizer 7 ml w prezencie przy zakupie płynu do mycia twarzy z niacynamidem 2% Peach Glaze!

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Maseczka glinkowa, która natychmiast odblokowuje zatkane pory, usuwa zaskórniki i zapewnia uczucie chłodu. Ta oczyszczająca maseczka glinkowa natychmiast usuwa zaskórniki i zanieczyszczenia oraz zmniejsza widoczność porów.
    Fioletowa glinka kaolinowa pochłania nadmiar sebum, a fermentowana duńska wierzba purpurowa oczyszcza pory, jednocześnie odżywiając skórę. Lekka, ubita formuła, bez dodatku substancji zapachowych i barwników, wysycha, odsłaniając fioletowo-marmurkowe wykończenie po spłukaniu, pozostawiając skórę bardziej miękką i gładszą.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

Opinie

4.5/5

(149 Opinie)

Wszystko (149)

(102)

(30)

(13)

(2)

(2)

  • 09 wrz 2026

    envyxshar

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Bring back the old formula please..

    I really wish OLEHENRIKSEN would bring back the original BLUE Cold Plunge Pore Mask! 💙 I have sensitive, normally balanced...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 14 sie 2026

    Beeswanderings

    Potwierdzony zakup

    Half-full Product?!

    Tried this and absolutely loved the cooking sensation and the clearing of my pores is visible. But the bottle is more than h...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 149

Odkryj markę
OLEHENRIKSEN

Zastosuj rutynę pielęgnacyjną Glow Cycle, aby rozświetlić, wzmocnić i odnowić swoją skórę dzięki silnym składnikom: witaminie C, peptydom, kwasom i retinolowi.

ODKRYJ MARKĘ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com