V Shaping Facial Lift Serum - Serum

339,00  zł

678,00 zł / 100ml

50ml678,00 zł / 100ml

CLARINS

V Shaping Facial Lift Serum - Serum

339,00 zł

50ml678,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

     Rzuć wyzwanie grawitacji i odkryj swój własny kształt V, naturalnie!

    Czy wiedziałaś, że promieniowanie UV i zanieczyszczenia środowiska znacznie obniżają odporności skóry na działanie siły grawitacji? Wraz z upływem czasu traci ona swoją elastyczność, a kształt V twarzy powoli zanika. Rozwiązanie od Clarins? Nowe serum udoskonalające kontur twarzy V Shaping Facial Lift - stworzone ze specjalnie wyselekcjonowanych ekstraktów roślinnych, by przywrócić twarzy jej idealny kształt V.
    Jego innowacyjna formuła, wzbogacona o ekstrakt z organicznego perzu, znacząco zwiększa produkcję kolagenu w skórze, dzięki czemu skutecznie przeciwdziała sile grawitacji. Dodatkowo zawarty ekstrakt z guarany oraz kofeina skutecznie wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej, a ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego oraz imbiru cytwarowego redukuje opuchnięcia i przywraca skórze utracony blask. Efekt? Idealnie wysmuklone kontury, zredukowany podwójny podbródek i podkreślony kształt V twarzy – naturalnie!

Opinie

4.1/5

(48 Opinie)

Wszystko (48)

(32)

(4)

(4)

(2)

(6)

  • 15 sie 2026

    Dohbum

    Potwierdzony zakup

    Serum

    Been using for two weeks now. I’m hopeful but no improvement as yet

    Pierwotnie opublikowane na clarins.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 11 lip 2026

    23cootes

    Potwierdzony zakup

    Best facial shaper

    I have used this product for many years and found it does exactly what it says. Firm facial shaping!

    Pierwotnie opublikowane na clarins.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 48

ODKRYJ MARKĘ
CLARINS

Marka Clarins została stworzona z miłości i szacunku do piękna kobiet. W 1954 r., Jacques Courtin-Clarins zdecydował “traktować piękno poważnie”, otwierając paryski Instytut Piękna. Stworzył markę Clarins wraz z jej unikalną i wyjątkową filozofią. Dziś Clarins jest wiodącą selektywną marką pielęgnacyjną w Europie, a na całym świecie posiada miliony lojalnych klientów, z których każdy jest wyjątkowy.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com