APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Tonic Oil-Balm - Olejek-balsam do ciała

225,00 zł

112,50 zł / 100ml

200 ml112,50 zł / 100ml

CLARINS

Tonic Oil-Balm - Olejek-balsam do ciała

225,00 zł

200 ml112,50 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Ten nawilżający balsam do ciała łączy w sobie odżywcze ekstrakty roślinne z tonizującymi olejkami eterycznymi, aby ożywić skórę i umysł. Jego wyjątkowa konsystencja balsamu po aplikacji zamienia się w olejek, który intensywnie nawilża i zmiękcza skórę. Co więcej jego formuła składa się w 95% z naturalnych składników. 


    Rodzaj skóry: Mieszana, Sucha, Normalna, Tłusta

    Konsystencja: Krem


    Skąd ta wyjątkowość?

    - Odżywia i nawilża skórę.

    - Perfumuje i pomaga zadbać o dobre samopoczucie.

Opinie

4.9/5

(131 Opinie)

Wszystko (131)

(123)

(6)

(1)

(0)

(1)

  • 10 wrz 2026

    LSRF

    Kobieta

    Opinia testera

    Old favourite

    I have used this product for years. Great for skin and great smell.

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na clarins.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 19 sie 2026

    Fi134

    Kobieta

    Potwierdzony zakup

    Super balm

    Thrilled with this product. Completely hydrates my skin. Especially my legs. Slight gloss which makes texture look better an...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na clarins.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 131

ODKRYJ MARKĘ
CLARINS

Marka Clarins została stworzona z miłości i szacunku do piękna kobiet. W 1954 r., Jacques Courtin-Clarins zdecydował “traktować piękno poważnie”, otwierając paryski Instytut Piękna. Stworzył markę Clarins wraz z jej unikalną i wyjątkową filozofią. Dziś Clarins jest wiodącą selektywną marką pielęgnacyjną w Europie, a na całym świecie posiada miliony lojalnych klientów, z których każdy jest wyjątkowy.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com