Thick Hair Treatment - Maska do włosów

189,00  zł

80,08 zł / 100ml

236 ml80,08 zł / 100ml

OUAI

Thick Hair Treatment - Maska do włosów

189,00 zł

236 ml80,08 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Pomaga przywrócić nawilżenie, naprawić uszkodzenia i dodać blasku gęstym włosom dzięki olejkom z migdałów, makadamii i oliwek, masłem shea i illipe oraz hydrolizowanej keratynie.

Opinie

4.6/5

(1532 Opinie)

Wszystko (1532)

(1120)

(266)

(65)

(38)

(43)

  • 01 wrz 2026

    Jula

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 31 sie 2026

    John

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Amazing

    My daughter has been using this since moving from Orange County California to the North East of England and it has held up n...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 1532

ODKRYJ MARKĘ
OUAI

Ouai, to niedbałe Tak. Tak, w paryskim stylu. Tak dla prawdziwie pięknych włosów w prawdziwie pięknym życiu. I dla zawsze szykownego looku.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com