APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Nowość

The Ritual of Yozakura - Balsam do rąk

65,00 zł

37,14 zł / 100ml

175 ml37,14 zł / 100ml

RITUALS

The Ritual of Yozakura - Balsam do rąk

65,00 zł

175 ml37,14 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Dostawa do domu lub paczkomatu

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Ten balsam do rąk powstał specjalnie po to, aby odżywić, zmiękczyć i przynieść ukojenie suchej oraz spierzchniętej skórze. Kompozycja oparta na ciepłym aromacie kwiatu wiśni Yoshino, bursztynu i wanilii pozostawia dłonie miękkie i otulone pięknym zapachem. Zamknięty w eleganckim szklanym flakonie, stanowi wspaniały dodatek na kuchenny blat lub umywalkę w łazience. Aby zapach pozostał z Tobą na dłużej, połącz go z żelem do mycia rąk The Ritual of Yozakura i ustaw ten gustowny duet obok siebie.

Opinie

(0 Opinie)

Wszystko (0)

(0)

(0)

(0)

(0)

(0)

Regulamin dodawania opinii

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Napisz recenzję

ODKRYJ MARKĘ
RITUALS

Myśl przewodnia naszej filozofii jest prosta: szczęście zbudowane jest na drobnych rzeczach. Zmieniamy Twoją codzienną rutynę w chwile czystej przyjemności, dzięki wspaniałym i bogatym produktom. Nasz cel: sprawić, by każdy drobiazg miał znamiona luksusu. Ta prawdziwa pasja znajduje swój wyraz w każdym z naszych produktów.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com