The Ritual of Karma – Wkład uzupełniający zapachu do samochodu

0 opinie
The Ritual of Karma – Wkład uzupełniający zapachu do samochodu
69,00 zł (1)
1.150,00 zł / 100g
Dwa wkłady uzupełniające unikalnego zapachu do samochodu na bazie białego lotosu i organicznej bia Zobacz więcej

69,00 zł (1)
1.150,00 zł / 100g

2 ZŁ = 1 Punkt
250 punktów = 1 nagroda do wyboru

Bezpieczne płatności

 • visa
 • mastercard
588896
OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 30.11.2023 r. do 01.12.2023 r. na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -40% na drugi, tańszy produkt. Oferta obowiązuje z kodem: ZIMA40. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.

OFERTA SPECJALNA

Promocja obowiązuje od 28.11.2023r. do 11.12.2023r. (lub do wyczerpania zapasów prezentu) na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania Holiday Box w prezencie przy zakupach za min. 399 zł. Oferta obowiązuje z kodem: BOX. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja nie jest dostępna w opcji Click&Collect.

TWÓJ PREZENT

Oferta ważna na Sephora.pl i w aplikacji, przy zakupach realizowanych drogą wysyłkową. Oferta nie obowiązuje przy zakupie zestawów marki Rituals. Zestaw zawiera: Ayurveda Body Scrub 125 g & Ayurveda Body Cream 70 ml. Nie łączy się z innymi promocjami, nie dotyczy produktów przecenionych oraz kosztów wysyłki. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Oferta nie obowiązuje w opcji Click&Collect.

null
 • tab description Opis

  Dwa wkłady uzupełniające unikalnego zapachu do samochodu na bazie białego lotosu i organicznej białej herbaty. Samochód będzie Twoim drugim domem za sprawą tego oryginalnego zapachu do samochodu w formie wkładu uzupełniającego, który jest aktywowany przez strumień powietrza z nawiewu.

  Zapach każdego wkładu uzupełniającego utrzymuje się 6–8 tygodni, w zależności od warunków stosowania.

  Estetyczny drewniany uchwyt można wykorzystywać wielokrotnie, wymieniając wkład zapachowy.
  W jednym zamówieniu można kupić maksymalnie 6 szt. powyższego produktu. Aby zamówić  większą ilość, prosimy o złożenie kilku zamówień.

 • tab tips Zalecenia stosowania
  1. Zdejmij kratkę z tylnej części uchwytu na zapach do samochodu.
  2. Usuń zużytą membranę zapachową z uchwytu.
  3. Włóż do uchwytu nową membranę zapachową, aluminiową stroną do góry. Przeciągnij aluminiowy pasek przez otwór kratki i włóż kratkę do uchwytu.
  4. Ostrożnie zdejmij folię, aby nie uszkodzić membrany.
  5. Przypnij klamrę do uchwytu w wybranym miejscu.
  6. Przyczep uchwyt do kratki nawiewu w samochodzie.
  7. Dostosuj siłę nawiewu, aby stopniować intensywność zapachu.
 • tab ingredients Składniki
  (E)-4-METHYL-5-(P-TOLYL)PENT-4-ENAL, (E)-ANETHOLE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, 1-PENTEN-3-ONE, 1-(2,6,6-TRIMETHYL-1-C⌲YCLOHEXEN-1-YL)-, (1E)-, 2,4-DIMETHYL-3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE, 2-METHYL-6-(4-METHYLCYCLOHEX-3-EN-1-YLIDENE)HEPT-2-ENE, TETRAHYDROLINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CYCLAMEN ALDEHYDE, CEDRYL METHYL KETONE, CINNAMAL, P-MENTHAN-7-OL, CIS-4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATO, CITRAL, CITRONELLOL, LIMONENE, CARVONE, GERANYL ACETATE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, LINALYL ACETATE, PIN-2(10)-ENE, HELIOTROPINE, (E)-1-(2,6,6-TRIMETHYL-1,3-CYCLOHEXADIEN-1-YL)-2-BUTEN-1-ONE, ISOEUGENOL.
 • tab olfactory NUTY ZAPACHOWE
  Zapach łączy subtelny kwiatowy aromat białego lotosu z intensywną świeżością białej herbaty.
 • Opinie

  Regulamin dodawania opinii

Myśl przewodnia naszej filozofii jest prosta: szczęście zbudowane jest na drobnych rzeczach. Zmieniamy Twoją codzienną rutynę w chwile czystej przyjemności, dzięki wspaniałym i bogatym produktom. Nasz cel: sprawić, by każdy drobiazg miał znamiona luksusu. Ta prawdziwa pasja znajduje swój wyraz w każdym z naszych produktów.