APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Soin Base SOS – Baza do paznokci

75,00  zł

500,00 zł / 100ml

Baza SOS 15 ml500,00 zł / 100ml

MANUCURIST

Soin Base SOS – Baza do paznokci

75,00 zł

Baza SOS 15 ml500,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis





    Najlepsza baza regenerująca do bardzo zniszczonych paznokci.
    Formuła wzbogacona w witaminę B5 i C oraz kwas AHA nawilża i wzmacnia paznokcie już po jednym użyciu.
    To obowiązkowy produkt Manucurist dla osób, które zniszczyły sobie paznokcie regularnym stosowaniem klasycznych lakierów półpermanentnych, które są bardzo agresywne dla płytki paznokcia (nie mówimy do oczywiście o Green Flash).
    Po tygodniu kuracji paznokcie są wzmocnione i bardziej lśniące.


    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.6/5

(107 Opinie)

Wszystko (107)

(89)

(9)

(2)

(2)

(5)

  • 15 sie 2026

    Lisa G.

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Doesn't Last - no change

    I'm pretty disappointed in this product. It peels off pretty quickly within 2 days and my nails showed no signs of growth or...

    Pierwotnie opublikowane na manucurist


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 10 sie 2026

    Jessica S.

    Opinia testera

    Truly this helped save my

    Truly this helped save my nails along with cuticle oil application and masque sos after experiencing lifting and having to r...

    Pierwotnie opublikowane na manucurist


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 107

ODKRYJ MARKĘ
MANUCURIST

Manucurist to francuska marka, która redefiniuje manicure dzięki lakierom i produktom pielęgnacyjnym łączącym skuteczność, innowacyjność oraz składniki pochodzenia naturalnego. Czystsze formuły dla podkreślenia piękna paznokci, bez kompromisów pod względem koloru czy trwałości. Twoje paznokcie, ale w jeszcze piękniejszym wydaniu!

ODKRYJ MANUCURIST

Na przykład: name@example.com