APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Slaai™ Makeup-Melting Butter Cleanser - Balsam Do Demakijażu

195,00  zł

177,27 zł / 100g

110 g177,27 zł / 100g

DRUNK ELEPHANT

Slaai™ Makeup-Melting Butter Cleanser - Balsam Do Demakijażu

195,00 zł

110 g177,27 zł / 100g

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 1 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Slaai™ to innowacyjny balsam oczyszczający twarzy, który rozpuszcza i zmywa wszelkie zabrudzenia oraz pozostałości makijażu i filtra przeciwsłonecznego ze skóry. Przyjazny dla skóry balsam do twarzy bez trudu usuwa nawet formuły odporne na wodę i nie zawiera glikolu polietylenowego ani olejków eterycznych.


    Zalety: Opracowany na bazie bogatych w antyoksydanty czystych owocowych ekstraktów i olejków, aby pomóc ukoić skórę, z dodatkiem odżywczej mieszanki olejków afrykańskich rozpuszczający makijaż balsam oczyszcza i zapewnia nawilżenie, nie zawierając w swoim składzie substancji podrażniających i uczulających. Balsam jest przeznaczony do stosowania na suchą skórę w celu usunięcia zanieczyszczeń, makijażu oraz nadmiaru sebum.

    Dodatkowe informacje:
    Aby zainicjować proces rozpuszczania i zmywania zanieczyszczeń, unikalną formułę tego balsamu należy aplikować suchymi dłońmi na osuszoną skórę twarzy.

    Najważniejsze składniki balsamu oczyszczającego do twarzy:
    - Odżywcza mieszanka ekstraktów owocowych - połączenie bezzapachowych kojących ekstraktów owocowych (borówki amerykańskiej, kiwi i truskawki) i uelastyczniających olejków z pestek owoców (żurawiny, jagód acai, arbuza), które dają skórze uczucie komfortu i nawilżenia.
    - Świetnie wchłaniający się olejek z pestek maruli, nawilżający, bogaty w antyoksydanty oraz kwasy omega 6 i 9, który chroni i odżywia Twoją skórę, przywracając jej młodzieńczy blask.
    - Wnikający bardzo głęboko w skórę olejek z pestek baobabu dzięki wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych oraz właściwościom głęboko nawilżającym intensywnie zmiękcza i zmywa makijaż.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.2/5

(21 Opinie)

Wszystko (21)

(14)

(2)

(2)

(1)

(2)

  • 20 cze 2026

    Lilly

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Not for me

    Really underwhelming product and absolutley stinks like deep fat fryer oil. I genuinely don’t understand how anyone can put ...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 19 cze 2026

    Dan

    35 do 44

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Ponad rok

    jest ok

    Kupiłam przy okazji promocji, fajny konsustencja bo lubię jak się emulguje pod wpływem wody. Dobra okazja, aby przetestować,...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 21

ODKRYJ MARKĘ
DRUNK ELEPHANT

W Drunk Elephant używamy wyłącznie składników, które mają bezpośredni wpływ na zdrowie skóry lub wspierają działanie naszych receptur…

ODKRYJ DRUNK ELEPHANT

Na przykład: name@example.com