APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
SEPHORA
  • Wyłączność

Serum przeciwłupieżowe - Serum do skóry głowy

85,00  zł

170,00 zł / 100ml

50 ml170,00 zł / 100ml

SEPHORA

Serum przeciwłupieżowe - Serum do skóry głowy

85,00 zł

50 ml170,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

TWÓJ PREZENT

Etui na okulary w prezencie przy zakupie produktów marki Sephora Collection za min. 129 zł

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Serum przeciwłupieżowe do stosowania na noc dla ukojenia skóry głowy.

    – Rodzaj włosów: Wszystkie rodzaje włosów
    - Zastosowanie: Przeciwłupieżowe, wrażliwa skóra głowy (z wrażeniem pieczenia, swędzenia i rozdrażnienia), uporczywy łupież.
    - Składniki aktywne: Pirokton olaminy słynie ze zwalczania mikrobów, które są przyczyną łupieżu. Postbiotyki łagodzą dyskomfort i nawilżają skórę głowy.


    Informacje dotyczące ochrony środowiska

    TRIMAN

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.7/5

(32 Opinie)

Wszystko (32)

(22)

(10)

(0)

(0)

(0)

  • 25 cze 2026

    WIFU

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    Polecam

    Świetnie oczyszcza skórę głowy.

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 11 lis 2025

    Sara

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Dandruff serum

    I struggle a lot with dandruff products, especially when it gives me a lot of itchy, I've been using as indicated, I see som...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 32

ODKRYJ MARKĘ
SEPHORA COLLECTION

Witaj w Sephora Collection! Jesteśmy tu, żeby Cię zainspirować; odkryj nasze tysiące kolorów, wykończeń i efektów. Bądź kim tylko chcesz być, definiuj swoje własne piękno i co najważniejsz, kochaj to co widzisz :) Baw się i udostępniaj z #sephoracollection

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com