APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Samoopalacz Zel - Self Tanning Gel

145,00  zł

116,00 zł / 100ml

125ml116,00 zł / 100ml

CLARINS

Samoopalacz Zel - Self Tanning Gel

145,00 zł

125ml116,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Natychmiastowe mleczko samoopalające, które bez wysiłku odtwarza piękną, złocistą opaleniznę o każdej porze roku.

Opinie

2/5

(21 Opinie)

Wszystko (21)

(5)

(0)

(0)

(2)

(14)

  • 14 wrz 2026

    KLNH

    Opinia testera

    Absolutely Rubbish!!

    I have been using Clarins self tan for my face for years but when my latest subscription came and I saw that they'd changed ...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na clarins.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 04 wrz 2026

    Tryck

    Kobieta

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    So Disappointing

    I have been using this product for about 20 years and would never use anything else . I couldn’t believe it when I purchase...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na clarins.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 21

ODKRYJ MARKĘ
CLARINS

Marka Clarins została stworzona z miłości i szacunku do piękna kobiet. W 1954 r., Jacques Courtin-Clarins zdecydował “traktować piękno poważnie”, otwierając paryski Instytut Piękna. Stworzył markę Clarins wraz z jej unikalną i wyjątkową filozofią. Dziś Clarins jest wiodącą selektywną marką pielęgnacyjną w Europie, a na całym świecie posiada miliony lojalnych klientów, z których każdy jest wyjątkowy.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com