APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Rose Ceramide Cream - Krem intensywnie nawilżający

155,00  zł

310,00 zł / 100ml

50 ml310,00 zł / 100ml

PIXI

Rose Ceramide Cream - Krem intensywnie nawilżający

155,00 zł

50 ml310,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Niezwykle bogaty krem nawilżający, który dogłębnie nawilża skórę twarzy.

    Krem zawiera ekstrakty roślinne bogate w przeciwutleniacze i ceramidy, które pomagają poprawić elastyczność skóry i utrzymują intensywne nawilżenie, jednocześnie chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem środowiska.

    Łagodzi wysuszoną skórę, dając jej ulgę, jędrność i gładkość.


    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.6/5

(8 Opinie)

Wszystko (8)

(6)

(1)

(1)

(0)

(0)

  • 17 wrz 2026

    moos

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Uwielbiam

    Ten krem kupuje regularnie, zawsze mam zapas w szafce. Bardzo dobrze nawilża i co najważniejsze nadaje się pod makijaż. Mój ...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 25 lip 2025

    karolli6

    18 do 24

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Mocne nawilżenie

    Używam tego kremu już chwilę ponad miesiąc i śmiało mogę go polecić do skór suchych potrzebujących porządnej dawki nawilżeni...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 8

ODKRYJ MARKĘ
PIXI

Pixi's Skintreats to wielofunkcyjne, walczące z niedoskonałoścami i upływem czasu produkty idealne dla osób w ciągłym biegu.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com