Rinse-Off Foaming Cleanser - Kremowa pianka do mycia twarzy

159,00  zł

106,00 zł / 100ml

150 ml106,00 zł / 100ml

CLINIQUE

Rinse-Off Foaming Cleanser - Kremowa pianka do mycia twarzy

159,00 zł

150 ml106,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Ta gęsta pianka idealnie usuwa wszystkie rodzaje makijażu, nawet te najtrwalsze, jak również produkty do opalania. Oczyszcza i odświeża skórę. Idealna dla skóry normalnej. Łatwo się aplikuje, a jej formuła koi skórę. Skoncentrowana, długotrwała formuła. Przetestowana okulistycznie.

Opinie

4.5/5

(880 Opinie)

Wszystko (880)

(639)

(126)

(41)

(31)

(43)

  • 15 wrz 2026

    Saffron

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Favourite cleanser

    I’ve used this for years and it’s the best cleanser I’ve found. 10/10 would recommend as it doesn’t leave my skin feeling dr...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 18 sie 2026

    ZafiraA

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Feels so clean, but tingly/tight at first!

    Feels tingly and tight after the first several applications but my skin adjusted to it and it does feel clean. The applicati...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 880

CLINIQUE POZNAJ 3 KROKI
DO PIĘKNEJ I ZDROWEJ SKÓRY

Spersonalizowana kuracja dla każdej cery:
1. oczyszczanie, 
2. złuszczanie, 
3. nawilżanie. 
3 produkty. 3 minuty. Dwa razy dziennie. Nic prostszego.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com