APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Red Pepper Super Sérum - Serum rozświetlające

269,00  zł

896,67 zł / 100ml

30 ml896,67 zł / 100ml

ERBORIAN

Red Pepper Super Sérum - Serum rozświetlające

269,00 zł

30 ml896,67 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Marka Erborian ma tak ogromne zaufanie do swoich koreańskich super składników, że zarezerwowała dla nich uprzywilejowane miejsce w składzie produktów: wyciągi stanowią aż 80% składu.

    RED PEPPER SUPER SERUM działa jak zastrzyk energii, który budzi skórę, aby natychmiast wzmocnić jej naturalny blask. Naturalnego pochodzenia składniki złuszczające działają na powierzchni i odsłaniają bardziej ujednoliconą i promienną cerę. Dzięki tej płynnej i lekkiej konsystencji skóra odzyskuje energię: nabiera sprężystego i promiennego wyglądu.
    Dodatkowy atut? Prebiotyk, który pomaga zachować równowagę skóry i chronić równowagę nawilżenia skóry.

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.7/5

(129 Opinie)

Wszystko (129)

(107)

(13)

(5)

(2)

(2)

  • 20 wrz 2026

    Rebecca N.

    Opinia testera

    No difference

    I haven’t noticed any difference in my skin since starting to use this-really disappointing to be honest. The serum isn’t ch...

    Pierwotnie opublikowane na Erborian UK


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 09 wrz 2026

    KAMR

    Opinia testera


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 129

ODKRYJ MARKĘ
ERBORIAN

Marka produktów do pielęgnacji skóry Erborian tworzy produkty hybrydowe, takie jak kultowe BB Cream i CC Cream, które są połączeniem pielęgnacji skóry i makijażu.
Produkty te odpowiadają konkretnemu celowi marki: pomagają odkryć na nowo swoją skórę.
TO TWOJA SKÓRA, BĄDŹ Z NIEJ DUMNA!

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com