APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Phantom– Woda toaletowa format podróżny

74,90 zł

499,33 zł / 100ml

15 ml499,33 zł / 100ml

RABANNE

Phantom– Woda toaletowa format podróżny

74,90 zł

132,00 zł

-43.3%

15 ml499,33 zł / 100ml

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Dostawa do domu lub paczkomatu

Produkt niedostępny


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    PHANTOM, kultowy męski zapach Rabanne, esencja pewności siebie, wypełniona dobrą energią. Futurystyczny aromat, stworzony poprzez zderzenie się dwóch światów – luksusowego rękodzieła i nowej technologii. Nowoczesny sposób selekcji składników, umożliwia Tobie poczucie siły, pewności siebie i seksapilu.

    Zapach zawiera trzy, uzależniające nuty – kremową lawendę, energetyzującą cytrynę i seksowną wanilię. Dawka idealnego i trwałego aromatu, stworzonego z etycznie pozyskiwanych składników prosto z Francji, Włoch i Madagaskaru.

    Pionier wśród innowacyjnych flakonów. Metal, srebro i czerń przywołują kosmiczne i pozagalaktyczne skojarzenia, które sprawiają, że PHANTOM to zapach z przyszłości, zupełnie inny, zapewniający doznania nie z tej planety i umożliwiający połączenie ze smartfonem.

    Nie wyrzucaj swojego flakonu, który ma 150ml – zatrzymaj go i uzupełnij za pomocą refillu PHANTOM. Innowacyjna i przyjazna środowisku technologia, która umożliwi Ci posiadanie ulubionego zapachu, w tym samym flakonie przez długi czas!

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

5/5

(11 Opinie)

Wszystko (11)

(11)

(0)

(0)

(0)

(0)

  • 20 wrz 2026

    Zhanna

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    Nice

    Kupilam na prezent, super

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 10 wrz 2026

    KAMR

    Opinia testera


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 11

ODKRYJ MARKĘ
RABANNE

Na wzór DNA domu mody, zapachy Rabanne są śmiałe, zmysłowe i nowatorskie. Każdy flakon wyraża pasję, przekazuje emocje i kreatywność w duchu Rabanne. 

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com