Queen Screen SPF 50+ SKINSCREEN™ - Serum rozświetlające SPF 50+

147,00 zł

294,00 zł / 100ml

50ml294,00 zł / 100ml

ULTRA VIOLETTE

Queen Screen SPF 50+ SKINSCREEN™ - Serum rozświetlające SPF 50+

147,00 zł

210,00 zł

-30%

50ml294,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 23 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Niedostępny


  • Opis

    Oto Queen Screen™ SPF50+ Luminising SKINSCREEN™; ultrajasne serum, które dostarczy Ci codzienną dawkę witamin, oraz szerokopasmową ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.

    Zaprojektowany przez samego Vi, aby wpasować się w Twoją poranną rutynę, Queen Screen™ doskonale łączy się z Twoimi produktami do pielęgnacji. Jeśli chcesz, Queen stworzy także idealną bazę pod Twoje makijaż, delikatnie nawilżając skórę i przygotowując ją. Tutaj nie ma rozmazywania!

    Idealny dla normalnej do suchej skóry, jedwabista tekstura Queen przekazuje szerokopasmową ochronę SPF 50+ oraz ochronę przeciwutleniającą, aby chronić Twoją twarz codziennie, z subtelnym zapachem róży.

Opinie

4.5/5

(80 Opinie)

Wszystko (80)

(64)

(5)

(3)

(3)

(5)

  • 14 wrz 2026

    Kama

    18 do 24

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 20 sie 2026

    Jane

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Excellent daily sun protection for my face

    Loving this, the finish on my skin is luminous and makeup glides on over it. Easy to use and no roll off. 3 pumps cover my f...

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 80

ODKRYJ MARKĘ
ULTRA VIOLETTE

Ultra Violette wprowadza nową generację produktów Skinscreens™ SPF, które chronią i pielęgnują cerę. Komfortowe w codziennym użytkowaniu dzięki składnikom zmiękczającym i wygładzającym skórę.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com