APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Pomegranate Peptide - Serum ujędrniające

225,00  zł

750,00 zł / 100ml

30 ml750,00 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

GLOW RECIPE

Pomegranate Peptide - Serum ujędrniające

225,00 zł

30 ml750,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Serum ujędrniające i liftingujące z polipeptydami, olejem z pestek granatu i kwasem hialuronowym, które zmniejsza drobne i głębsze zmarszczki, nadając skórze nawilżony i bardziej napięty wygląd.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.6/5

(739 Opinie)

Wszystko (739)

(589)

(87)

(18)

(15)

(30)

  • 12 wrz 2026

    Lisa L.

    45 do 54

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Amazing Product!

    This pomegranate serum absolutely works! It gives my skin a gentle lift and tighten and is very light on my skin. It has bec...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na glowrecipe.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 12 wrz 2026

    Paulina

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Ok

    Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Produkt spełnił moje oczekiwania i zdecydowanie polecam! 💕

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 739

POZNAJ TĘ MARKĘ
GLOW RECIPE

Marka Glow Recipe została założona przez ekspertki w dziedzinie pielęgnacji skóry, Sarah Lee i Christine Chang (które mają ponad 20 lat doświadczenia w branży beauty). Powstała z pasji i chęci podzielenia się receptą na zdrową skórę. Formuły Glow Recipe łączą bogate w antyoksydanty owoce z łagodnymi, a zarazem silnymi składnikami aktywnymi, które są wybawieniem dla skóry i odpowiedzią na jej ciągle zmieniające się potrzeby. Glow Recipe wie, jaka jest prawdziwa skóra. Tworzy owocowe formuły o skuteczności potwierdzonej klinicznie i olśniewających rezultatach.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com