APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Włosy farbowane

Jak zapobiec osłabieniu włosów po rozjaśnianiu, blaknięciu ciemnych farb czy rozdwajaniu końcówek po dekoloryzacji? To bardzo proste – odpowiednimi kosmetykami. Poznaj nasze regenerujące i odżywcze maski, kosmetyki do farbowanych włosów z filtrem UV, zapobiegające płowieniu ciemnych odcieni, oraz maski pomagające utrzymać superjasny i chłodny odcień. Zadbaj o swój nowy kolor z Sephora!



69 Produktów
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Mask

    Intensywna maska nabłyszczająca do włosów farbowanych
    200 ml

    195,00 zł

    97,50 zł / 100ml

    1
  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Cleanser

    Delikatny szampon chroniący kolor włosów
    300 ml

    139,00 zł

    46,33 zł / 100ml

    Brak opinii

  • AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

    Glow Conditioner

    Odżywka zwiększająca połysk i zachowująca kolor włosów
    250 ml

    149,00 zł

    59,60 zł / 100ml

    Brak opinii

  • GHD

    Rehab

    Kuracja bez spłukiwania
    95ml

    175,00 zł

    138,89 zł / 100g

    Brak opinii

  • Wyłączność

    SEPHORA COLLECTION

    Szampon utrzymujący połysk i kolor (250 ml)

    52,00 zł

    20,80 zł / 100ml

    52
  • CHAMPO

    Pitta volumising Shampoo

    Szampon zwiększający objętość
    260 ml

    Od

    55,00 zł

    45,77 zł / 100ml

    549

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • HAIR RITUEL BY SISLEY

    50+50+20ml

    345,00 zł

    287,50 zł / 100ml

    1
  • L'Oréal Professionnel

    300ml

    Od

    145,00 zł

    48,33 zł / 100ml

    488

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • KERASTASE

    Olejek Chroma Absolu

    wkład uzupełniający
    75 ml

    Od

    259,00 zł

    465,33 zł / 100ml

    185

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • L'Oréal Professionnel

    Metal Detox

    maska do włosów
    250ml

    159,00 zł

    63,60 zł / 100ml

    123
  • MOROCCANOIL

    Soin Moroccanoil Violet

    Kuracja do włosów blond, pasemek i siwych
    50 ml

    Od

    37,90 zł

    378,00 zł / 100ml

    67

    Dostępne w 2 pojemnościach

  • REDKEN

    300 ml

    149,00 zł

    49,67 zł / 100ml

    151
  • K18

    Damage Shield pH Protective Shampoo

    Szampon wzmacniający włosy
    250 ml

    169,00 zł

    67,60 zł / 100ml

    307
  • OUAI

    Hair Gloss

    Pielęgnacja włosów
    177 ml

    169,00 zł

    95,48 zł / 100ml

    2407
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Conditioner

    Odżywka do włosów farbowanych
    250 ml

    118,90 zł

    59,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -37%

    2
  • BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    129,90 zł

    51,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    245,00 zł

    -47%

    Brak opinii

  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Leave In Seal Light

    Odżywka bez spłukiwania
    150 ml

    122,90 zł

    81,93 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -38%

    Brak opinii

  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Leave In Seal Rich

    Odżywka bez spłukiwania
    150 ml

    122,90 zł

    81,93 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    199,00 zł

    -38%

    2
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Illuminated Color Shampoo

    Szampon do włosów farbowanych
    250 ml

    109,90 zł

    43,96 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    185,00 zł

    -40%

    1
  • 275,00 zł

    550,00 zł / 100ml

    146
  • BUMBLE AND BUMBLE

    200 ml

    82,90 zł

    41,45 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -60%

    322
  • BUMBLE AND BUMBLE

    150 ml

    82,90 zł

    55,27 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    209,00 zł

    -60%

    306
  • BUMBLE AND BUMBLE

    Seaweed Scalp Scrub

    Peeling do skóry głowy
    200 ml

    101,90 zł

    50,95 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    255,00 zł

    -60%

    360
  • BUMBLE AND BUMBLE

    250 ml

    118,90 zł

    47,56 zł / 100ml

    Najniższa cena z 30 dni przed tą obniżką :

    189,00 zł

    -37%

    249

24 produkty z 69

Na przykład: name@example.com