APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
SEPHORA
  • Wyłączność

Odżywka wzmacniająco - regenerująca do włosów

52,00  zł

26,00 zł / 100ml

200 ml26,00 zł / 100ml

SEPHORA

Odżywka wzmacniająco - regenerująca do włosów

52,00 zł

200 ml26,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Odkryj odżywkę wzmacniająco-regenerującą z Sephora Collection, która rewitalizuje i wzmacnia zniszczone oraz osłabione włosy. Dzięki bezsilikonowej formule wzbogaconej aktywnymi składnikami odżywka regeneruje, wzmacnia i odżywia, zapewniając zdrowsze, mocniejsze włosy.

    - Stan włosów: Uszkodzone i osłabione.
    – Potrzeba:
    - Naprawa istniejących uszkodzeń (rozdwojone końcówki, łąmiące się włosy, efekt puszenia)
    - Wzmocnienie włókien włosowych
    - Ulepszone odżywianie
    - Zwiększony połysk

    Odżywka wzmacniająco-regenerująca zawierająca składniki aktywne znane ze swojego działania regenerującego włosy.

    Odżywka ta wykorzystuje aktywne składniki opracowane specjalnie w celu naprawy i wzmocnienia włókna włosa. Biotyna, znana ze swojego dobroczynnego wpływu na jakość włosów, odgrywa kluczową rolę w tej formule. Ceramidy działają jak cement, wypełniając luki między łuskami włosów, aby zapobiegać ich łamaniu i zwiększać połysk. Wspólnie, te aktywne składniki wpływają na włókno włosowe, zapewniając zdrowsze, mocniejsze i bardziej promienne włosy.

    Odżywka wzmacniająco-regenerująca o udowodnionych rezultatach
    Odżywka wzmacniająco-regenerująca pomaga uzyskać wyraźnie mocniejsze, piękniejsze włosy. Jej otulająca kremowa konsystencja zapewnia optymalne rozczesywanie i pełne odżywienie, sprawiając, że włosy są bardziej miękkie i lśniące.

    - +33% Połysku (1)
    - Włosy są odżywione: 88% (2)
    - Włosy są trwałe zregenerowane: 78% (3)
    - Włosy są mocniejsze: 87% (3)

    Pielęgnacja regenerująca o WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI
    Aby uzyskać optymalną skuteczność, uzupełnij pielęgnację o szampon wzmacniająco-regenerujący z linii Sephora Collection. Szampon wzmacniająco-regenerujący naprawia, wzmacnia i chroni włókno włosowe.

    W połączeniu z odżywką produkty te działają w zbalansowany sposób, aby zaspokoić specyficzne potrzeby zniszczonych i osłabionych włosów. Połączenie odżywki z szamponem znacznie poprawia rezultaty, pozostawiając włosy zdrowsze, mocniejsze i wyraźnie zregenerowane. Co więcej, długotrwałe działanie składników aktywnych gwarantuje trwałą ochronę i regenerację, nawet pomiędzy kolejnymi myciami.

    Zalety odżywki do włosów zniszczonych
    - 93% składników pochodzenia naturalnego.
    - Bez silikonów.
    - Produkt odpowiedni do włosów farbowanych.
    - Tubka wytworzona z co najmniej 46% tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.

    (1) Test instrumentalny przeprowadzony na 41 osobach po 28 dniach stosowania.
    (2) % osób zadowolonych po pierwszym zastosowaniu. Test satysfakcji przeprowadzony w grupie 41 osób.
    (3) % osób zadowolonych po 28 dniach stosowania. Test satysfakcji przeprowadzony w grupie 41 osób.

    *Które mają właściwości podobne do ceramidów.

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.4/5

(50 Opinie)

Wszystko (50)

(31)

(12)

(4)

(2)

(1)

  • 24 wrz 2026

    pama

    25 do 34

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Wspaniała odżywka

    Jestem bardzo zadowolona z zakupu, idealna odżywka emolientowa. Włosy są naprawdę wygładzone i lepiej się rozczesują po umyc...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 13 wrz 2026

    Anna

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od trzech miesięcy

    ok

    Ok ale bez rewelacji

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 50

ODKRYJ MARKĘ
SEPHORA COLLECTION

Witaj w Sephora Collection! Jesteśmy tu, żeby Cię zainspirować; odkryj nasze tysiące kolorów, wykończeń i efektów. Bądź kim tylko chcesz być, definiuj swoje własne piękno i co najważniejsz, kochaj to co widzisz :) Baw się i udostępniaj z #sephoracollection

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com