APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Wyłączność

Normcore - Odżywka nawilżająca

125,00  zł

45,45 zł / 100ml

275 ml45,45 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

AMIKA

Normcore - Odżywka nawilżająca

125,00 zł

275 ml45,45 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Co to takiego? Nawilżająca odżywka bez siarczanów, która odżywia, uelastycznia i nawilża bez obciążania.

    Co trzeba wiedzieć: odżywka na bazie mocno odżywczego rokitnika nawilża, odżywia i zmiękcza włosy dla uzyskania 7x elastyczniejszych włosów*.

    *W porównaniu do tradycyjnych szamponów i odżywek. Testowano klinicznie.

    Tekstura włosów: proste, kręcone, falujące lub afro
    Rodzaj włosów: cienkie, normalne lub gęste
    Problemy: włosy suche, puszenie, odpowiedni do włosów farbowanych

    - Koncentrat witamin i antyoksydantów
    - Uelastycznia i nawilża
    - Delikatnie nawilża Bez parabenów, bez formaldehydów, bez uwalniaczy formaldehydu.

    Bez ftalanów, bez olei mineralnych, bez palmitynianu retinylu. Bez oksybenzonu, bez dziegciu, bez hydrochinonu, bez siarczanów, bez SLS, bez SLES. Bez triklokarbanu, bez triklosanu.
    Zawiera mniej niż 1% zapachów syntetycznych. Produkt wegański, bez glutenu, bez okrucieństwa. Opakowanie nadaje się do recyklingu.

    By dowiedzieć się więcej o programie Clean at Sephora, kliknij tutaj

Opinie

4.3/5

(310 Opinie)

Wszystko (310)

(206)

(48)

(16)

(18)

(22)

  • 21 wrz 2026

    Elana

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    love

    one of my favourite shampoos! made my hair so soft and silky

    Pierwotnie opublikowane na Sephora-uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 29 sie 2026

    Kristynmmh

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Not great

    Has a great smell but made my hair feel sooooo greasy and heavy. It felt like my hair had a film on it, I personally would n...

    Polecasz: Nie

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 310

ODKRYJ MARKĘ
AMIKA

„Amika” oznacza "przyjaciel". Stworzona na Brooklynie, charakteryzująca się jakością salonową, ta odważna marka jest przyjacielem wszystkich włosów, fryzjerów, całej planety i każdego z was. Nasze produkty są testowane klinicznie. Każdy z naszych produktów zawiera upajający zapach i superowoc: rokitnik zwyczajny. Znana jako jedno z najbogatszych roślinnych źródeł kwasów omega na naszej planecie, ta potężna jagoda odżywia skórę, skórę głowy i włosy. Dzięki 11 gamom zaprojektowanym dla każdej tekstury, stylu i problemu, wszystkie rodzaje włosów uzyskają odpowiednią pielęgnację!

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com