Nawilżająco lotion do ciała Drzewo Sandałowe
Promocja obowiązuje od 28.02.2026r. do 01.03.2026r. w aplikacji Sephora. Uprawnia do otrzymania rabatu -25% na produkty marki Sephora Collection oraz rabatu -20% na pozostałe produkty przy zakupach za min. 219 zł. Oferta obowiązuje z kodem: APP. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect.
-
Opis
Zobacz więcejLekki, a jednocześnie odżywczy i nawilżający lotion o intrygującym zapachu drzewa sandałowego z bursztynem.
Zawarty w nim skwalan pozyskiwany z oliwy z oliwek, wraz z olejami z baobabu i jojoba otula skórę oraz zapobiega utracie nawilżenia, nie pozostawiając przy tym tłustego filmu.
Ekstrakty z bursztynu i drzewa sandałowego działają regeneracyjnie i ochronnie, są naturalnymi kondycjonerami sprawiając, że skóra pozostaje miękka i gładka.
Propanediol, czyli glikol pochodzenia roślinnego zapobiega utracie wilgoci oraz wspomaga działanie innych składników aktywnych, a sandałowiec biały działa łagodząco i kojąco. Pomaga regenerować skórę narażoną na niekorzystny wpływ zanieczyszczenia powietrza.Kod produktu: 773839
Osoba odpowiedzialna w UE :
Producent :
- Zalecenia stosowania
- WIĘCEJ INFORMACJI
- Składniki
- PRZECIWSKAZANIA UŻYCIA
mokosh
Nawilżająco lotion do ciała Drzewo Sandałowe
Great
Needs more hype the smell is great and long lasting