APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Multi-Peptide Eye Serum - Serum pod oczy

135,00  zł

900,00 zł / 100ml

15 ml900,00 zł / 100ml

Produkt wykluczony z promocji

THE ORDINARY

Multi-Peptide Eye Serum - Serum pod oczy

135,00 zł

15 ml900,00 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis



    Wodna formuła Multi-Peptide Eye Serum zawiera kilka technologii peptydowych, które ukierunkowane są na pojawienie się typowych oznak starzenia związanych z okolicą oczu, w tym kurzych łapek i zmarszczek pod oczami, a także opuchlizny i cieni.

    Najważniejszymi składnikami formuły są palmitoyl tripeptyd-38, który ukierunkowany jest na wygląd, objętość i głębokość zmarszczek wokół oczu, glukozydy o działaniu odświeżającym, które pomagają zredukować cienie oraz kompleks niacynamidu i ekstraktu z kory jesionu, który skutecznie rozwiązuje problem opuchlizny pod oczami.

    Vegan : Produkty opracowane bez składników pochodzenia zwierzęcego

Opinie

4.3/5

(878 Opinie)

Wszystko (878)

(508)

(204)

(94)

(40)

(32)

  • 16 wrz 2026

    Mawa

    25 do 34

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Polecasz: Nie


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 14 wrz 2026

    gill1999

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    A must have

    I’ve been really impressed with this eye serum! It has a lightweight, silky texture that absorbs quickly without feeling sti...

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na sephora.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 878

ODKRYJ MARKĘ
THE ORDINARY

The Ordinary to funkcjonalna marka kosmetyczna, która oferuje sprawdzone klinicznie technologie, skuteczne oraz oferowane za uczciwą cenę.
W branży pielęgnacji skóry integralność jest rzadkością. Obecnie niektóre „zwykłe” technologie są nadal przedstawiane jako rewolucyjne i oferowane po wygórowanych cenach, co dezorientuje konsumentów. The Ordinary oferuje „Integralne Preparaty Kliniczne”.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com