Moving Lights - Zestaw dwóch kosmetyków do ust
![1 szt. + 6 ml](https://www.sephora.pl/dw/image/v2/BCVW_PRD/on/demandware.static/-/Sites-masterCatalog_Sephora/default/dwa2f72ae2/images/hi-res/SKU/SKU_5797/705095_swatch.jpg?sw=53&sh=64&sm=fit)
Bezpieczne płatności
-
Opis
Zestaw zawiera:
- 1x Maska na usta nawilżająco-wygładzająca – Ekstrat z czereśni (1 szt.)
- 1x Błyszczyk powiększający usta Outrageous Intense - 03 Flame (6 ml)
Niezastąpiony duet wygładzający i powiększający usta w uroczym zestawie do zawieszenia na choince.
Pielęgnacja + makijaż: idealny duet, który podkreśli Twoje usta
Zestaw dwóch produktów do ust SEPHORA COLLECTION to idealny prezent świąteczny, który dostarczy chwili relaksu. Zawiera to, co niezbędne, aby zapewnić komfort i podkreślić usta. Maseczka do ust z ekstraktem z czereśni pomaga nawilżyć i wygładzić powierzchnię skóry. Błyszczyk powiększający usta Outrageous Intense pozwala podkreślić usta w zaledwie kilku krokach. Formuła wzbogacona ekstraktem z papryczki chili, natychmiast zwiększa objętość ust. Odcień ognistej czerwieni doskonale sprawdzi się na święta.Pomysł na niedrogi prezent
Bonus tego zestawu do ust? Jest dostarczany w ładnym pudełku, które można zawiesić na choince jako piękną dekorację. Niska cena i maksymalny efekt — ten zestaw to idealny pomysł na prezent świąteczny dla siebie lub bliskiej osoby. Możesz nim także sprawić przyjemność koleżance z pracy w ramach "Secret Santa"(1) w biurze.Zalety zestawu do ust SEPHORA COLLECTION
- 2 niezastąpione kosmetyki do ust SEPHORA COLLECTION
- Niska cena, maksymalna przyjemność podczas rozpakowywania. Spraw przyjemność sobie lub bliskiej osobie
- Opakowanie do zawieszenia jako ozdoba na choince dzięki sznureczkowi
- Zestaw został opracowany w sposób odpowiedzialny: opakowanie jest wyprodukowane z kartonu pochodzącego z lasów objętych zrównoważoną gospodarką leśną(1) Sekretny Mikołaj
Moving lights = Tańczące światła
- Zalecenia stosowania
- Składniki
- PRZECIWSKAZANIA UŻYCIA
![](/on/demandware.static/Sites-Sephora_PL-Site/-/default/dw19159017/images/one_px.png)
![Moving Lights - Zestaw dwóch kosmetyków do ust image](https://www.sephora.pl/dw/image/v2/BCVW_PRD/on/demandware.static/-/Sites-masterCatalog_Sephora/default/dwa2f72ae2/images/hi-res/SKU/SKU_5797/705095_swatch.jpg?sw=265&sh=265&sm=fit)
sephora collection
Moving Lights - Zestaw dwóch kosmetyków do ust
BURNS LIKE FIRE
This product was horrible. I just put of the lip gloss on my lips and it burned like if you had held a jalapeño pepper to your lips. DO NOT BUY unless it’s for someone u hate.
Pierwotnie opublikowane dnia sephora.com