APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Micellar Cleansing Water - Woda micelarna

269,00  zł

67,25 zł / 100ml

400 ml67,25 zł / 100ml

LANCOME

Micellar Cleansing Water - Woda micelarna

269,00 zł

400 ml67,25 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Niezwykła skuteczność wody micelarnej: wystarczy jeden ruch wacika, aby usunąć makijaż ze skóry twarzy, okolicy oczu i ust. Zawiera ekstrakt z kwiatu białego Lotosu o właściwościach przeciwutleniających i zmiękczających skórę oraz wyciąg z róży francuskiej Rose de France, który łagodzi podrażnienia naskórka.

Opinie

4.8/5

(13 Opinie)

Wszystko (13)

(12)

(0)

(0)

(1)

(0)

  • 13 wrz 2025

    Izabela

    35 do 44

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Ponad rok

    Najlepszy płyn micelarny

    Stosuję ten produkt od prawie dwóch lat i nie zamieniłabym go na żaden inny. Długo szukałam swojego ulubieńca w bardzo szero...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 05 sie 2025

    Nixsree

    Kobieta

    45 do 54

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    This is the best

    I have used this for over ten years. I love the way my skin feels afterwards- clean and refreshed.

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na lancome.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 13

ODKRYJ MARKĘ
LANCÔME

Piękno to róża, którą Lancôme wręcza kobietom. Według filozofii marki na prawdziwe piękno składa się bowiem nie tylko wygląd. Tworzą je emocje, pobudzone zmysły oraz wewnętrzna harmonia serca, ciała i umysłu. Wierzymy, że każda kobieta kryje w sobie piękno i pragniemy, aby ujawniła je całemu światu i mogła rozkwitnąć niczym najwspanialszy kwiat. Dlatego w naszych formułach wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie i najnowsze odkrycia naukowe. W Lancôme wierzymy, że nowoczesne piękno jest pełne życia, różnorodne i nieprzebrane w swoim bogactwie.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com