APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Liftingujacy Zel do Biustu - Bust Beauty

289,00  zł

578,00 zł / 100ml

50ml578,00 zł / 100ml

CLARINS

Liftingujacy Zel do Biustu - Bust Beauty

289,00 zł

50ml578,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Ten zabieg poprawia wygląd skóry wokół biustu, działając podobnie jak pielęgnacja twarzy.

Opinie

4.5/5

(43 Opinie)

Wszystko (43)

(33)

(3)

(4)

(2)

(1)

  • 13 wrz 2026

    Brandan

    Kobieta

    Opinia testera

    Features & Design Great

    Love the Bust beauty firm-lift gel, have seen some improvement, will continue using, Absorb easily and texture great.

    Polecasz: Tak

    Pierwotnie opublikowane na clarins.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 31 sie 2026

    Callymc

    Opinia testera

    OK if you can stand the stickiness

    Firms ok but the gel texture takes longer to absorb than the lotion version, and leaves a sticky residue that I find unpleas...

    Pierwotnie opublikowane na clarins.co.uk


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 43

ODKRYJ MARKĘ
CLARINS

Marka Clarins została stworzona z miłości i szacunku do piękna kobiet. W 1954 r., Jacques Courtin-Clarins zdecydował “traktować piękno poważnie”, otwierając paryski Instytut Piękna. Stworzył markę Clarins wraz z jej unikalną i wyjątkową filozofią. Dziś Clarins jest wiodącą selektywną marką pielęgnacyjną w Europie, a na całym świecie posiada miliony lojalnych klientów, z których każdy jest wyjątkowy.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com