Krem do rąk z organicznym olejkiem migdałowym i witaminą c
Promocja obowiązuje od 05.03.2026r. do 12.03.2026r. w perfumeriach, na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -23% na zapachy oraz rabatu -20% na pozostałe kategorie, przy zakupach za min. 199 zł. Oferta obowiązuje z kodem: VM26. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect. Oferta dostępna wyłącznie dla wybranych klientów programu Unlimited.
-
Opis
Zobacz więcejKrem do rąk o lekkiej, nietłustej konsystencji. Witaminy C i E, o silnych właściwościach antyoksydacyjnych, rozjaśniają istniejące przebarwienia, natomiast filtr SPF15 zapobiega powstawaniu nowych. Organiczny olejek migdałowy oraz prowitamina B5 wygładzają i odżywiają skórę dłoni.
Kod produktu: 269524
Osoba odpowiedzialna w UE :
Producent :
- Zalecenia stosowania
- Składniki
KORRES to grecka marka oferująca kosmetyki naturalne, wywodząca się z najstarszej apteki homeopatycznej w Atenach. Została założona w 1996 roku przez farmaceutę Giorgosa Korresa i inżynierkę chemii Lenę Korres. Od ponad 30 lat łączy w swoich kosmetykach grecką tradycję z badaniami naukowymi.

Super
Świetny krem, bardzo odżywczy, ale nie tłusty. Pięknie wygładza dłonie i rozjaśnia przebarwienia. Mocno regeneruje skórę. Idealny dla skóry dojrzałej.
Polecam ten produkt: Tak