APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
  • Nowość

K-beauty moisturizer ritual - Zestaw do pielęgnacji twarzy

69,00  zł

345,00 zł / 100ml

15 g + 20 ml345,00 zł / 100ml

ERBORIAN

K-beauty moisturizer ritual - Zestaw do pielęgnacji twarzy

69,00 zł

15 g + 20 ml345,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Dostawa do domu lub paczkomatu

Od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Odkryj rytuał nawilżający zainspirowany koreańską pielęgnacją z produktami GLOW MOISTURIZER i WATER SHOT MASK zebranymi w unikalnym zestawie. Ten duet zapewnia skórze zastrzyk nawilżenia i długotrwały blask, pozostawiając ją gładką, bardziej jednolitą i sprężystą.

    W zestawie:
    - WATER SHOT MASK: nawilżająca maska natychmiastowo gasi pragnienie
    skóry. W zaledwie 15 minut skóra staje się nawilżona, wypełniona i odświeżona.
    - GLOW MOISTURIZER 20 ml: formuła zapewnia 24-godzinne nawilżenie i pozwala uzyskać efekt koreańskiej „glass skin”, pozostawiając skórę długotrwale nawilżoną, pełną blasku i o ujednoliconym kolorycie, bez tłustej warstwy.

Opinie

4.8/5

(5 Opinie)

Wszystko (5)

(4)

(1)

(0)

(0)

(0)

  • 14 wrz 2026

    Kamila

    35 do 44

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Tydzień

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 12 wrz 2026

    Karolina

    Opinia testera

    Używam tego produktu od Miesiąc


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 5

ODKRYJ MARKĘ
ERBORIAN

Marka produktów do pielęgnacji skóry Erborian tworzy produkty hybrydowe, takie jak kultowe BB Cream i CC Cream, które są połączeniem pielęgnacji skóry i makijażu.
Produkty te odpowiadają konkretnemu celowi marki: pomagają odkryć na nowo swoją skórę.
TO TWOJA SKÓRA, BĄDŹ Z NIEJ DUMNA!

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com