APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP
DIOR
  • Nowość

J'adore - Hair Mist Mieniąca się mgiełka do włosów

335,00 zł

957,14 zł / 100ml

35.00 ml957,14 zł / 100ml

DIOR

J'adore - Hair Mist Mieniąca się mgiełka do włosów

335,00 zł

35.00 ml957,14 zł / 100ml

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    Mgiełka do włosów J'adore, wzbogacona o perłowe drobinki i złoty brokat, uwalnia zmysłową i kwiatową kompozycję tego ikonicznego zapachu. Noszona samodzielnie lub w połączeniu z J'adore dla przedłużenia śladu, delikatnie perfumuje włosy na cały dzień, pozostawiając subtelne, lekkie i mieniące się wykończenie.

    Ta mgiełka do włosów zapewnia uczucie nawilżenia i lekkości. Włosy są elastyczne, promienne i nieskończenie miękkie.

    Jej amfora, flakon niczym klejnot, ukazuje przez przezroczyste szkło drobny, złoty brokat, który odbija światło przy każdym ruchu. Szlachetna, a zarazem minimalistyczna amfora została wykonana z lżejszego szkła¹, aby zatrzymać tylko to, co najważniejsze: sam zapach.

    Elegancki i pożądany zapach staje się osobistą wizytówką, niezbędnym dodatkiem, który możesz mieć zawsze przy sobie, aby uświetnić każdy moment. To szlachetny, codzienny rytuał, który rozświetla kobietę, która go nosi.

    ¹ Waga szkła zmniejszona o 41% w porównaniu z poprzednią wersją (format 40 ml z 2020 roku).

Opinie

5/5

(1 Opinie)

Wszystko (1)

(1)

(0)

(0)

(0)

(0)

  • 14 wrz 2026

    ADML

    Potwierdzony zakup

    Używam tego produktu od Tydzień

    piekneee

    Mam jadore perfumke ale tutaj delikatnosc i drobinki robia robote. poleeecam

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 1 opinie z 1

ODKRYJ MARKĘ
DIOR

Kiedy Christian Dior zakładał swój dom mody w 1946 roku wyobrażał sobie całkowicie nową kobiecość, taką, której niczego nie brakuje. Dzisiaj, od sukienek i akcesoriów, po zapachy i makijaż oraz najbardziej zaawansowaną pielęgnację skóry Dom Dior ubiera kobiety, podkreślając ich blask i nowoczesność.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com