APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

Hydra Prime SPF 50 - Primer

229,00 zł

458,00 zł / 100ml

50 ml458,00 zł / 100ml

ANASTASIA BEVERLY HILLS

Hydra Prime SPF 50 - Primer

229,00 zł

50 ml458,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 1 października

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    CO TO JEST
    Nowa generacja SPF. Wielozadaniowy SPF 50 na co dzień, który nawilża, przygotowuje i chroni każdy odcień skóry. Klinicznie udowodnione: redukuje zmarszczki, poprawia nawilżenie, teksturę i koloryt – bez białego filmu. Z niacynamidem, ectoinem i ekstraktem z buraka​.


    DLACZEGO GO POKOCHASZ

    • Lekki SPF 50 na co dzień z szerokim spektrum ochrony
    • Oddychający primer i filtr przeciwsłoneczny wzmacniający barierę skóry
    • Tworzy tarczę antyoksydacyjną chroniącą przed stresem środowiskowym
    • Klinicznie potwierdzona poprawa kolorytu, przebarwień, tekstury i oznak starzenia
    • Wygładza i optycznie redukuje niedoskonałości i drobne zmarszczki
    • Idealnie przygotowuje skórę pod makijaż – gładko i bez smug
    • Jedwabista konsystencja – bez białego filmu, tłustego filmu ani rolowania
    • Przyjazna mikrobiomowi – wspiera równowagę skóry
    • Wielozadaniowa formuła: nawilża, wygładza i chroni przed słońcem
    • Orzeźwiający cytrusowy zapach z nutą ziołową
    • Do stosowania samodzielnie dla promiennego efektu lub pod makijaż
    • Odpowiedni dla każdego typu i koloru skóry
    • Luksusowe, kompaktowe opakowanie – idealne w podróży
    • Wegański, nietestowany na zwierzętach, bez parabenów, bez ftalanów, bez olejów mineralnych, bez siarczanów, bez glutenu
    • Przebadany klinicznie, testowany dermatologicznie i niekomedogenny

Opinie

3.3/5

(7 Opinie)

Wszystko (7)

(2)

(2)

(1)

(0)

(2)

  • 09 wrz 2026

    ANTO

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Przyjemny

    Fajny produkt, dobrze nawilża i zostawia skórę gładką. Podoba mi się, że ma SPF 50


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

  • 05 wrz 2026

    AndreaB

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Good primer and spf

    If you are looking for a primer and in turn that protects you from the sun this is the perfect one, the packaging is fair fo...

    Pierwotnie opublikowane na influenster.com


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 2 opinie z 7

ODKRYJ MARKĘ
ANASTASIA BEVERLY HILLS

Ta marka to potęga wśród marek beauty: tworzy nowe kategorie oraz rewolucyjne produkty, z których korzystają miliony osób na całym świecie. Anastasia Beverly Hills jest znana ze swoich produktów do brwi, palet cieni oraz produktów do konturowania - wszystkie zostały zaprojektowane, aby umiejętnie wymodelować twarz i podkreślić jej piękno.

ODKRYJ

Inne produkty:

Na przykład: name@example.com