Mencare - Hair and Body Gel - Żel pod prysznic 2w1 do ciała i włosów
Promocja obowiązuje od 27.03.2026r. do 01.04.2026r. w perfumeriach, na sephora.pl i w aplikacji. Uprawnia do otrzymania rabatu -20% na produkty do pielęgnacji skóry i włosów oraz rabatu -25% na całą markę Sephora Collection, przy zakupach za min. 79 zł. Oferta obowiązuje z kodem: CARE. Oferta nie obejmuje kosztów przesyłki i nie łączy się z innymi promocjami – w tym rabatami, kuponami, ofertami specjalnymi, a także nie dotyczy zakupu kart upominkowych oraz usług. Oferta nie dotyczy produktów marek znajdujących się pod linkiem: https://www.sephora.pl/wykluczenia. Promocja jest dostępna w opcji Click&Collect. Oferta dostępna wyłącznie dla członków Sephora Unlimited lub przy zapisie do klubu.
-
Opis
Zobacz więcejPołączenie szamponu i żelu pod prysznic dokładnie oczyszcza, jednocześnie chroniąc przed przesuszeniem i zapewniając optymalne nawilżenie. Naturalna guma guar i prowitamina B5 nadają włosom jedwabisty blask i ułatwiają rozczesywanie. Łagodna formuła z naturalnych składników nie przesusza i pozostawia skórę ukojoną a odświeżający zapach zapewnia dużą dawkę energii na cały dzień.
Kod produktu: 709897
Osoba odpowiedzialna w UE :
Producent :
- Zalecenia stosowania
- Składniki
Phlov to marka naturalnych kosmetyków, które podążają za Twoim rytmem życia. Dopasuj pielęgnację do siebie #MatchYourFlow!
phlov
Mencare - Hair and Body Gel - Żel pod prysznic 2w1 do ciała i włosów
Uwielbiam
Mąż uwielbia ten żel pod prysznic. Ciało po jego użyciu pachnie cały dzień. Mąż ma wrażliwą skórę, żel go nie uczula.
Polecam ten produkt: Tak