APPmazing! Tylko w aplikacji -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł.

Kod: APP

H24 - Antyperspirant w sztyfcie

219,00  zł

292,00 zł / 100ml

75 ml292,00 zł / 100ml

HERMÈS

H24 - Antyperspirant w sztyfcie

219,00 zł

75 ml292,00 zł / 100ml

APPMAZING!

Tylko w aplikacji! -25% na makijaż i pielęgnację przy zakupach za min. 199 zł! Użyj kodu: APP

MEN BOX

Men Box w prezencie przy zakupie produktów z kategorii Mężczyzna za min. 499 zł. Użyj kodu: MENBOX

Darmowa dostawa lub odbiór w punkcie

od 30 września

Dostępne


Darmowy odbiór

Aby sprawdzić dostępność produktu, wybierz swoją ulubioną perfumerię

Dostępne


  • Opis

    KOMPOZYCJA

    Aromatyczna, świeża i roślinna kompozycja zapachowa H24 przesyca wszystkie produkty z kompletnej linii pielęgnacyjnej, aby towarzyszyć mężczyźnie każdego dnia. 


    Drugi etap rytuału H24: antyperspirant w sztyfcie zapewnia natychmiastową świeżość i długotrwałe dobre samopoczucie.


    TEKSTURA

    Dezodorant w sztyfcie, który rozpuszcza się, ale nie klei.


    FORMUŁA

    Nie zawiera alkoholu, 86% składników pochodzenia naturalnego.


    EFEKT PIELĘGNACJI

    Pozostawia skórę miękką i nawilżoną, chroniąc przed wilgocią oraz zapachem potu.

Opinie

5/5

(1 Opinie)

Wszystko (1)

(1)

(0)

(0)

(0)

(0)

  • 26 wrz 2026

    KAZA

    25 do 34

    Spontaniczna recenzja bez potwierdzenia zakupu

    Używam tego produktu od Miesiąc

    Fajny

    Fajny, wydajny, zapach oczywiście koresponduje z wodą toaletową z serii, łatwo się nakłada, trzeba poczekać aż wyschnie... j...

    Polecasz: Tak


    Czy ta recenzja była użyteczna dla Ciebie?

Wyświetlono 1 opinie z 1

ODKRYJ MARKĘ
HERMÈS

Inspirowane wolnością, bezkompromisowe, współczesne i eleganckie, zapachy marki Hermès są ekspresją stylu, sztuki życia i osobowości.

ODKRYJ

Na przykład: name@example.com